Güzellik Kremleri - saglikdas.com

Güzellik Kremleri

Güzellik Kremleri
24 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.428 kez okundu.

Güzellik Kremleri ve Önemi

Güzellik kremleri ile çizgilerin oluşmasını engelleyebilir, gözeneklerinizin kapanmasını sağlayabilir ve sıkı bir cilde kavuşmanıza yardım edebilir. Sadece kimyasal içeriğe sahip olan ürünler dışında doğal bileşenler içeren güzellik kremleri de mevcuttur. Kendinize uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Güzellik Kremleri ve Çeşitleri

Dier Esthetik Havyar Krem

İçeriğinde bulunan proteinler ile cildinizi nemlendirirken, havyar, aloe vera ve çeşitli vitaminler ile cildinizin tazelenmesini sağlar. Yağlanmanın önüne geçer ve sıkı bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğinde paraben bulunmayan krem gece ve gündüz kullanılmalıdır ve temiz cilde uygulanmalıdır. Aynı zamanda makyajdan önce makyaj altına da kullanılabilir.

Olay Complete Care Night Krem

Parmak ucuyla alınan küçük bir tutam kremi yüzünüze yatmadan önce masaj yaparak uygulamalısınız. Bu sayede sabahları tazelenmiş bir cilt ile uyanırsınız. İçeriğinde parfüm yoktur ve yüzünüzle birlikte boyun kısmına da sürebilirsiniz.

Cosmed 24 H Ultra Besleyici Krem

Cildin nemlenmesini içeriğinde bulunan magnezyum, çinko ve sodyum ile daha etkili şekilde sağlar. Cildinizdeki sorunların önüne geçer ve cildinizin durgun bir görünüme kavuşturur. Aloe vere ve shea gibi bitkisel özler ile cildinizi sıkılaştırır.

Vichy Normaderm Nemlendiricili Bakım Kremi

Ciltteki sivilce oluşumlarından kalan izleri ve bunun gibi bir çok sorunu çözmekte  kullanılan bir güzellik bakım ürünleridir. Ciltteki parlamanın önüne geçer. Etkisi çok hızlıdır. Bu yüzden bir hafta içinde cildinizdeki değişimi fark edeceksiniz. Her gün kullanılması gereken bir üründür.

Multiactiv Anti Age Yenileyici Bakım Kremi

Zamanla oluşan ciltteki sorunlar ve cilt yorgunluğunu gidermek için kullanılır. içeriğinde provitamin B5, kolojen ve E vitamini bulunur. Aynı zamanda buğday yağı içerir. Cildiniz bu krem ilr kısa sürede sorunlarından uzaklaşır ve yenilenir. Yaşlanma karşıtı olan krem ince olan kırışıklıkları yok eder. Günde 2 kez sabah ve gece kullanmalısınız.

Darphin Fibrogene Krem

Cildinizin tazeliğini ve bakımını sağlayan ürün ile kırışıklıklara karşı savaş açarsınız. Cildi besler ve de çok daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.  Bu ürünü uyumadan önce kullanmalısınız.

Besleyicili Güzellik Kremi Bebak Acı Badem

Kuru ciltlere acıbadem içeriği ile bakım yapar ve gerekli olan nemi cildinize kazandırır. Krem cildi onarmayı sağlar ve aydınlık bir görüntü verir. Krem cilt tarafından hemen emilir. Bu kremi vücudunuzda bulunan çatlaklar için de kullanabilirsiniz. Cildinizin beslenmesi açısından yararlı bir üründür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git