Hande Yener‘in Güzellik Sırları - saglikdas.com

Hande Yener‘in Güzellik Sırları

Hande Yener‘in Güzellik Sırları
26 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.810 kez okundu.

Hande Yener‘in Güzellik Sırları?

Hande Yener yıllardır güzelliğine güzellik katan değerli bir sanatçımızdır. Bir çocuk sahibi olan Hande Yener yıllar geçmesine rağmen hala çok bakımlı ve çok güzel bir vücuda sahiptir. Hande Yener yaptığı bir röportajda bu kadar güzel ve fit kalmasını okuduğu bir kitaba bağlı olduğunu açıklamıştır. Bu kitap Tibet’in gençlik sırrıdır.

Bu kitapta yer alan uygulamaları her gün eksiksiz uyguladığını da söyleyen güzel sanatçı gün içinde sadece yarım saatini ayırarak kitaptaki sporları yapıyor. 40 yaşında olan sanatçı hale 20’li yaşlardaki bayanların vücuduna sahiptir. Kitap içeriğine biraz göz atalım.

Kitapta beslenmeden spora kadar her şeyin bulunduğunu anlatan Hande Yener, belirtilen her şeyi belirtildiği gibi uyguladığından bahsetmiştir. Kitaptaki uygulamalar ve beslenme şekilleri hakkında tüyolar sayesinde kilo alma problemi yaşamayan Hande Yener birebir uyguladığı metotlar sayesinde bu kadar bakımlı ve fit kalabiliyor.

Kitaptaki hareketlere gelecek olursak, kitapta yer alan hareketlerin her birini en az 3 kez yaparak işe başladığını ve ileriki haftalarda da bu sayıyı arttırdığını belirtmiştir. Kitaptaki mevcut uygulamaların yirmi bir sayısına erişmesi gerekmektedir. 10 hafta geçtikten sonra, bu yaklaşık 2,5 ay yapar, bu hareketleri 21 kere yapabilmiş hale geleceksiniz. Hande Yener’in güzellik sırları aşağıda belirtilen egzersizlerden geçmektedir.

Hande Yener‘in Güzellik Sırları ve Yaptığı Egzersizler

Egzersiz 1:

  1. Kollarınızı 2 tarafa açın ve gerdirin.
  2. Önce sağa doğru döndürün ve ardından sola doğru döndürün.

Egzersiz 2:

  1. Sırtınız yerde olacak şekilde yere uzanın.
  2. Bacaklarınızı yukarıya kaldırın. Tam diş şekilde olmasın.
  3. 2 saniye bacaklarınızı havada tutun ve indirin. Daha sonra tekrar kaldırıp indirin yorulana kadar bunu yapabilirsiniz.

Egzersiz 3:

  1. Diz çökün ve iki dizinizin üzerine oturun.
  2. Başınızı eğebildiğiniz kadar öne eğin.
  3. Belinizi dışarıya doğru çıkarın.
  4. Karnınızın içeriye doğru girmesine özen gösterin.

Tibet’in yaşam sırrı isimli kitabını sizde alarak Hande Yener’in güzellik sırlarına erişebilirsiniz. Ne şekilde bir beslenme şekli olduğunu, gerekli nefes egzersizlerini ve hangi hareketlerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Güzel bir vücuda kavuşmak ve genç bir görünüm kazanmak için gerekli olan her şey kitaptadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git