Hassas Ciltler İçin Potasyum Maskesi - saglikdas.com

Hassas Ciltler İçin Potasyum Maskesi

Hassas Ciltler İçin Potasyum Maskesi
26 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.198 kez okundu.

Hassas Ciltler İçin Potasyum Maskesi

Mucizevi hassas ciltler için potasyum maskesi aracılığı ile sahip olmak istediğiniz canlı ve parlak cilt artık size çok yakın. Sahip olduğu mineraller ve proteinler aracılığı ile cildin yenilenme sürecini başlatan bu mükemmel yüz maskesini evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile kolayca hazırlayabilirsiniz. Tüm kozmetik devlerini geride bırakarak kullanıcı memnuniyetini birinci sıraya alan hassas ciltler için potasyum maskesi içerdiği akça ağaç şurubu sayesinde hassas cilt tiplerinde onarım sürecini başlatmaktadır. Canlı ve parlak bir cilde sahip olmak isteyen bayanların vazgeçilmezi olan potasyum maskesi aracılığı ile cildinizdeki ölü hücrelerden kurtularak sağlıklı bir görünüme kısa zaman zarfı içinde kavuşabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Potasyum Maskesi Tarifi

  • 1 tatlı kaşığı süzme yoğurt
  • 1 adet muz
  • 1 adet yumurta akı
  • 1 tatlı kaşığı akça ağaç şurubu

Dillere destan mucizevi hassas ciltler için potasyum maskesi yapımında öncelikle 1 adet muzu çatal aracılığı ile ezerek içerisinde 1 tatlı kaşığı akça ağaç şurubu ilave edin. Daha sonra karışımın içerisine bir adet yumurta akı ve 1 tatlı kaşığı süzme yoğurt ilave ederek karıştırın. Oluşturduğunuz karışımının krem kıvamına gelmesi için içerisine biraz yulaf unu ilave edin. Ardından hazırladığınız karışımı krem kıvamına gelene kadar karıştırın. Hassas cilt tipine sahip bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacak potasyum maskesinden az bir miktar alarak tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün. Bu işlemi gerçekleştirirken masaj uygulaması ile destekleyin. Cildinizin sahip olduğu hassaslık potansiyeline göre 15-20 dakika yüzünüzde bekleterek ılık su aracılığı ile durulayın. Haftada bir kez uygulayacağınız bu mucizevi karışım sayesinde cildiniz ihtiyaç duyduğu nem miktarını kısa zaman zarfın içinde sağlar ve sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Kusursuz bir cildin ilk adımı arasında yer alan cilt maskeleri sahip olduğu kimyasal maddeler sebebi ile cilt üzerinde kırışıklığa yol açmaktadır. Bu tür problemleri reddederek organik ürün kullanımını destekleyen potasyum maskesi cilt üzerindeki sivilce lekeleri içinde biçilmiş bir kaftan olacaktır. Dillere destan hassas ciltler için potasyum maskesini mutlaka deneyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git