Hassas Ciltler İçin Temizleyiciler - saglikdas.com

Hassas Ciltler İçin Temizleyiciler

Hassas Ciltler İçin Temizleyiciler
26 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.224 kez okundu.

Hassas Ciltler İçin Temizleyiciler?

Hassas ciltler alerjik doğa sahip, bir ürün kullandığında hemen tepki gösteren, kaşınan, kızaran ciltlerdir. Böyle bir cilde sahip kişiler hassas doğaları gereği her ürünü kullanamaz. Güzellik ürünlerindeki kimyasal maddeler bu kişilerin ciltlerine daha fazla dokunur. İçeriği mümkün olduğunca doğal ve bitkisel olan ürünleri kullanması gereken bu kişiler için bazı öneriler sunuyoruz. İşte hassas ciltler için temizleyiciler:

Hassas Ciltler İçin Temizleyiciler ve Çeşitleri

Bioderma Yüz Temizleme Solüsyonu: Cildinizi temizler, makyajdan arındırır. Durulanmasına gerek yoktur. Fiyatı 43 TL’dir.

Diadermine Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Köpüğü: Cildinizi temizler ve makyajdan arındırır. Alerjik reaksiyonların oluşmasını önler. Fiyatı 20 TL’dir.

Avene LotionMicellaireNettoyante Hassas Ciltler için Temizleyici Losyon: Cildinizi derinlemesine temizler ve yatıştırır. Fiyatı 40 TL’dir.

La Roche Posay Effaclar Hassas Ciltler İçin Temizleyici Jel: Cildinizi bütün kirlerden arındırarak derinlemesine temizler. Fiyatı 43 TL’dir.

Uriage Tolederm Hassas Ciltler İçin Temizleyici: Hassas ciltlerin temizliğinde önemli bir üründür çünkü her hangi bir şekilde tahrişe yol açmaz. Fiyatı 55 TL’dir.

Natura House Delicaderma Hassas Ciltler İçin Köpük Temizleyici: Her hangi bir kimyasal içermez. Özellikle alerjik ciltler için çok uygundur. Fiyatı 40 TL’dir.

Dead SeaSpa Magik Gentle Hassas Yüz Temizleme Köpüğü: Yosun özü içerir, cildi temizler ve nemlendirir. Önce köpürtülür sonra durulanır. Fiyatı 80 TL’dir.

Yukarıda bahsedilen hassas ciltler için temizleyiciler, hassas ve alerjik cilde sahip olanlar için tercih edilmelidir. Çünkü cilt bakım ürünlerinde bulunan kimyasallar, bu tipte kişilere çok dokunur ve ciltlerini önemli ölçüde tahriş eder. Kızarıklıklara, kaşıntılara yol açar. Bu durumların önlenmesi için doğal içerikli cilt bakım ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Doğal içerikli temizleyiciler hem cildinizi derinlemesine temizler, bütün kirden arındırır hem de nemlendirerek cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bütün bunları kimyasal kullanmadan yapar hem de. Kimyasal kullanılmadığı için cildiniz tahriş olmaz, cilt bakımı yapayım derken daha büyük sorunlarla karşılaşmazsınız. Hassas, çabuk kızaran, alerjik reaksiyonlara meyilli bir cildiniz varsa, kendinize eziyet etmeyin, hassas ciltler için üretilmiş olan ürünleri kullanın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git