Herbalife Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri
27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.323 kez okundu.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri?

Herbalife cilt bakım ürünleri sağlık sektöründe oldukça önemli bir firmadır. Genellikle beslenme dalında adını duyuran herbalife markası cilt ürünleri de üreterek oldukça faydalı ürünler ortaya koymaktadır. Cilt farklılıklarına göre birçok jel, krem ve nemlendirici ürünlerini ortaya koymaktadır. Aşağıdaki maddelerde yer alan herbalife cilt bakım ürünleri ile sağlıkla ilgili ihtiyaçlarınıza uygun ürünler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ve Çeşitleri

Herbalife nourifusion gece kremi

Cildin dışarıdan nemlendirilmesin oldukça etkili olan bir üründür. Cildin daha yumuşak bir hal almasını sağlayarak canlı bir doku içermektedir. İçerisinde A,E,C vitaminleri yer almaktadır. Yağsız bir yapı ile üretilen bu krem cilt tarafından kolayca emilmektedir.

Herbalife nourifusıon arındırıcı maske

Oldukça hafif bir yapıya sahip olan bu kil maskesi peeling etkisi göstererek cildi ölü tabakalardan arındrımaktadır. A, E, C vitaminlerinden oluşan bu maske cildin sıkılaşmasına yardım ederek cildin kendisini toplamasına yardımcı olur.

Herbalife skin activator gündüz losyonu

Cildin nemlenmesine katkı sağlayan bu krem aynı zamanda cildin daha genç görünmesine de yardım etmektedir. İçeriğinden cildinizi güneşe karşı koruyan maddeler ve 15 faktorlük koruyucu etkiye sahip olan mineraller vardır. Bu sayede cildinizin yaşlanmasını engeller ve genç bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. mimik kırışıklarının ve ince kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır.

Herballife normal yağlı cilt bakım seti

Bu cilt bakım setinin içerisinde nemlendirici krem, tonik ve köpük temizleyici bulunur. Bu ürünlerin içerisin A,C,E vitaminleri yer almaktadır. Temizleyici jel sayesinde cildinizdeki kirden kurtulmanız mümkündür. Ayrıca ardından uygulayacağınız tonikle birlikte cildinizi temizleyip antioksidan özellikteki bakım ürünleriyle cildinizi daha sağlam ve canlı bir hale geldiğini gözlemlemeniz mümkündür.

Herbalife radiant c nemlendirici bakım kremi

Bu krem ile cildinizin mat görünümden kurtulmasını sağlayarak parlak bir görünüme sahip olmasını sağlamanız mümkündür. Cildinizi havanın ve diğer koşulların kötü etkilerinden korumasın mümkün olmaktadır. Bariyer oluşturucu etkisiyle nemlendirici krem aynı zamanda cildin nem seviyesini en üst seviyeye kadar yükseltir. Bu krem ile sağlıklı bir cilt parlaklığına ulaşmanız mümkündür.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git