Hintli Kadınların Güzellik Sırları - saglikdas.com

Hintli Kadınların Güzellik Sırları

Hintli Kadınların Güzellik Sırları
27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.090 kez okundu.

Hintli Kadınların Güzellik Sırları Nelerdir?

Her kadın, Hintliler kadar güzel bir cilde sahip olmayı ister. Büyük gözleri, hacimli ve kalın telli saçları ile sizi bile büyülemeyi başarırlar. Görsellik açısından kusursuz bir görünüme sahip olan Hintli kadınların güzellik sırları, iyi beslenme alışkanlıklarında ve uyguladıkları bakım maskelerinde saklıdır. Sizler için bu yöntemleri araştırdık.

Hintli Kadınların Güzellik Sırları ve Maske Tarifleri

Hintli kadınlar banyoda daha canlı ve gergin bir cilde sahip olmak için, çiçek banyosu yaparlar. Küvetlerinin içini sandal ağacı yağı, papatya yağı ve yasemin yağından, 4 er damla ilave ederek, bitkisel yağların rahatlatıcı etkisi ile canlanır ve rahatlarlar.

Hintli kadınların saçlarının hacimli, bakımlı, sağlıklı ve parlak görünmesinin nedeni ise saç derilerine uyguladıkları masajdır. Bu masajı bitkisel yağlar kullanarak yapan Hintli kadınlar, bu sayede saç derilerini uyarıp, saçlarının daha çabuk uzamasına yardımcı oluyorlar. Hem de saç dökülmelerini, en az seviyeye indiriyorlar.

Hintli kadınların ciltlerini gerginleştirmek için uyguladıkları maske tarifi için gerekli olan malzemeler:

  • 2 adet erik
  • 2 adet kayısı

Yukarıdaki malzemeleri robot yardımı ile ezerek bu karışımı cildinize sürün ve bir süre bekletin. Aradan 10 – 15 dk.Geçtikten sonra, yüzünüzü yıkayın ve nemlendiricinizi sürün. Bu maske sayesinde, Hintli kadınlar ciltlerini gerginleştirirken, aynı zamanda da kolejen üretimini desteklemektedirler.

Hintli kadınların sivilce ve izlerine karşı uyguladıkları maske tarifinde yer alan malzemeler şu şekildedir:

  • 2 tatlı kaşığı lor peynir ( tuzsuz olması tavsiye edilir. )
  • 2 tatlı kaşığı limon suyu ( taze olarak sıkmalısınız. )

Yukarıdaki malzemelerin tümünü bir kâseye koyun ve karıştırın. Hazırladığınız karışımı cildinize uygulayın. Bu karışım cildinizde 20 – 25 dk. beklemelidir. Hintli kadınların uyguladıkları bu maske tarifi, ciltlerinde var olan sivilce ve sivilce izlerini, büyük ölçüde yok edecektir. Hintli kadınların uyguladıkları bu tarifleri uygulayarak, siz de onlar kadar etkileyici ve güzel olabilirsiniz. Gözle görülür şekilde etki eden bu maske tarifleri ile cildiniz daha gergin daha canlı ve daha güzel, bir görünüme sahip olacaksınız. Bu sayede Hintli kadınların güzelliksırlarını keşfetmiş olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git