İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü - saglikdas.com

İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü
20 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.554 kez okundu.

İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü ile çok sayıda egzema hastası üzerinde başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu kürün uygulanışı ve hazırlanışı da oldukça kolaydır.

Egzema Tedavisi İçin ( Beyaz Dut Kürü ) Tarif Hazırlanışı ve Uygulaması

Malzemeler: Su ( yarım litre ) Beyaz Dut ( bir avuç )

Hazırlanışı:

İlk olarak bir çelik tencereye yarım litre su konulur ve bu su kaynatılır. Su kaynadıktan sonra içine bir avuç miktarında beyaz dut kurusu atılır 7 dakika boyunca hafif bir ateşte kaynatılır.

Uygulanması:

Karışım hazırlandıktan sonra tencerenin içerisindeki su el yakmayacak kıvama getirilerek, egzamalı olan elin tencerenin içerisindeki suya batırılması gerekmektedir. Bu şekilde en az 10 dakika boyunca elin suyun içerisinde kalması gerekmektedir. Bu işlemden sonra elinizi tencereden çıkartıp, 1 saat boyunca elin su ile temasının kesilmesi sağlanmalıdır. Bu işlemden sonra elinizi sabun olmadan sadece su ile yıkayabilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü düzenli ve kontrollü olarak haftada 3 defa yapılmalıdır. Karışımı her uygulama esnasında taze bir şekilde hazırlanmasına dikkat edilmelidir.

Oldukça doğal ve bitkisel yöntemlerle hazırlanan bu karışım birçok egzema hastası üzerinde olumlu sonuç vermiştir. Alternatif tıp teknikleri ile hazırlanan bu tarifler düzenli ve doğru bir şekilde hazırlanıldığında olumlu sonuçlar verebilecektir. Egzema tedavisinde kullanılan beyaz dut birçok minerale ve vitamine sahiptir. Bu nedenlerden dolayı dutun yapraklarında kendine has olarak bulunan antibiyotik ve antiseptik özelliklere sahip etkin ve aktif maddeler bulunmaktadır. Şeker hastalarının derilerinin kapanmasındaki gecikmeleri önlemek için de kullanılan beyaz dut, İbrahim Saraçoğlu tarafından egzema tedavisinde de kullanılmaktadır. Dut meyvesinin 20’nin üzerinde faydası olması ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılması İbrahim Saraçoğlu’nun ürettiği tedavilerde önemli bir rol oynamasını sağlamıştır. El bölgesinde egzeması olan ve birçok tedavi uygulamasına rağmen herhangi bir çözüm bulamamış insanlar için yeni bir tedavi yöntemi bulduğunu söyleyen Saraçoğlu, bu şekilde zor durumdaki hastalar için kendi ürettiği egzema formülünü takipçilerine sunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git