İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları - saglikdas.com

İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları

İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları
20 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.457 kez okundu.

İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları

Alanında uzman bir kimya profesörü olan İbrahim Saraçoğlu’nun son dönemlerde oldukça popüler olan doğal yollarla tedavi yöntemleri ile birçok kişi hastalıklara çare bulabilmektedir. İbrahim Saraçoğlu gözaltı morluklarının tedavisinde de basit ve doğal yöntemler kullanarak bu dertten muzdarip kişiler için etkili çözümler sunabilmektedir. İbrahim Saraçoğlu göz altı morlukları kürleri sayesinde bu problem kökünden çözülecektir. Sadece göz altı morlukları değil, hazırlayacağınız pratik formüllerle kahverengi çizgilere de elveda diyeceksiniz. Bitkisel kürlerin içeriği ve hazırlanışı ise aynen şu şekilde:

  • Gözaltı morlukları için çay kürü: Ihlamur, lavanta, zambak gibi iyileştirici etkileri olan bitkilerle hazırlayacağınız çaylar sayesinde basit ve etkili bir şekilde tedavi olacak, hiçbir yan etkisi olmayan bu doğal malzemelerle ekonomik kürler hazırlayabileceksiniz.

Çay kürü nasıl hazırlanır?

Öncelikle şu belirtilmelidir ki yukarıda belirtilen herhangi bitkiyi kullanmanız mümkün. Tercih size kalmış. Dilediğiniz bitkiyi edindikten sonra bir miktar su kaynatılır. Kaynatılan suya tercih edilen bitkiden bir miktar konur ve 20 dakikaya yakın demlenir. Daha sonra elde edilen bitki çayı soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra pamuk, çaya batırılır ve 10 dakika kadar göze hafifçe kompres yapılır.  Bu işlem gözaltı morlukları geçinceye kadar devam eder.

  • İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları için Lavanta Çayı Kürü: Önce bir miktar lavanta edinilir ve yukarıda belirtildiği gibi bitki çayı yapılarak soğutulur. Daha sonra yine aynı şekilde bir pamuk vasıtasıyla göze kompres yapılır
  • İbrahim Saraçoğlu Gözaltı Morlukları için Patates Kürü: Patateslerin kabukları soyulur ve patatesler halka şeklinde kesilerek gözlerin üzerine konur. Bir müddet bu şekilde bekledikten sonra göz ve çevresi ılık suyla durulanır.
  • Siyah Çay Kürü: Demlenmiş ve biraz ılıştırılmış siyah çaya pamuğu daldırın ve gözünüze koyun. Kısa sürede morlukların azaldığını ve şişliklerin indiğini göreceksiniz.
  • İbrahim Saraçoğlu Ebegümeci ile Gözaltı Morlukları Tedavisi: Ebegümeci ezilir ve üzerine taze sıkılmış elma suyu eklenir. Bu karışım geçirgen bir beze sarılır ve göz üzerinde bir müddet bekletilir.
  • Yağ ile gözaltı morluğu tedavisi: Avokado ve Buğday yağını göz çevresine haftada 1 – 2 defa sürün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git