İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürü - saglikdas.com

İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürü
20 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.770 kez okundu.

İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürü

Saçlarını kestirip eve gelince pişman olanlardan iseniz, tarifini vereceğimiz bu kür tam size göre. Bu kür sayesinde hiçbir bakım malzemesi kullanmadan, saçlarınız kolayca ve sağlıklı bir biçimde uzayacak.

Kuaförlere para vermek istemiyorsanız ve saçlarınızın hemen uzamasını istiyorsanız mutlaka İbrahimSaraçoğlu’nun kürünü denemelisiniz. Aynı zamanda yağlı saç sorunu yaşıyorsanız da, bu maskeyi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan bu kürü, evinizde hazırlamak için gerekli olanmalzemeler şu şekildedir:

  • 1 avuç kadar lavanta
  • 3 su bardağı su

 

Maskenin Hazırlanma Ve Uygulama Aşamaları:

  • İlk olarak 3 su bardağı suyu tencereye koyarak, kaynatmaya başlayın. Su kaynayınca ocağın altını kapatın ve 1 avuç lavantayı suyun içine atın. 15 dk.Lavantanın demlenmesini bekleyin.
  • Lavanta suyu ılık hale gelince, saç diplerinizden başlayarak, saç uçlarınıza kadar lavanta suyunu yedirin.
  • Lavanta suyunu saçlarınızda 30 – 40 dk. Beklettikten sonra, saçlarınızı ister şampuan ile isterseniz şampuan kullanmadan, ılık su ile durulayınız.

 

İbrahim Saraçoğlu’nun Hazırladığı Kürün Saçlarınıza Olan Faydaları:

 

  • Saçlarınız kısa ise ve bir an önce uzamasını istiyorsanız, bu kürü düzenli olarak kullandığınızda, saçlarınız beklediğinizden daha kısa sürede uzayacaktır.
  • Bu kürü saçlarınızı uzatırken kullanacağınız gibi, yağlı saçlarınızı düzeltmek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • İbrahim Saraçoğlu saç uzatmakürünü 1 ay boyunca 3 günde 1 olmak üzere uyguladığınızda, saçlarınız eski canlılığına ve parlaklığına kavuşacaktır. Ayrıca beklediğinizden kısa sürede, saçlarınız uzama gösterecektir.

 

Bu kürü uyguladığınızda saçlarınız hızlı bir şekilde uzayacağından, bir miktar dökülebilir. Bu yüzden bu maskeyi uydularken yanı sıra saç diplerini besleyen maskeleri de uygulamanız tavsiye edilir. Bu sayede saçlarınız uzarken, dökülmemiş olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürü sayesinde kuaförlere para ödemeyerek saçlarınızın kısa sürede uzamasına yardımcı olacaksınız.

Yağlı saç problemi yaşayan kişiler için de,etkili bir şekilde çözüm sunacak olan bu maskeyihem kendiniz uygulayabilirsiniz. Hem de Etrafınızda saç dökülmesi sorunu yaşayan, saç yağlanması sıkıntısı olan ve saçlarını kısa sürede uzatmak isteyenlere de tavsiye edebilirsiniz. İçeriğinin tamamen doğal olması nedeniyle, hiçbir zararı yoktur.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git