İğneli Epilasyon Fiyatları - saglikdas.com

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli Epilasyon Fiyatları
20 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.820 kez okundu.

Uygun İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon, kuşkusuz hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri bir yöntemdir. Çeşitli zararları olduğu bilinse de tüylerden kurtulmak için kesin çözüm arayanların kullandıkları bu epilasyon yönteminin fiyatları, şehir şehir fark etmektedir. Fiyatları etkileyen tek fark şehirler de değildir elbette. Yapılan epilasyon işleminin ne uzunlukta olduğu da fiyatları etkileyen faktörler arsındadır.Bunun yanında epilasyonun yapıldığı merkezin kalitesi ve epilasyon işlemini yapacak olan doktorun tecrübesi ve uzmanlığı, iğneli epilasyon fiyatlarını belirleyen faktörlerdendir.

İğneli epilasyon yaptırmak isteyenlerin araştırdıkları fiyatları etkileyen faktörler olsa da birbirine yakın fiyatlarla işlemin yapıldığını söyleyebiliriz. Merak edenler için işte iğneli epilasyon fiyatları:

İğneli epilasyon yaptırırken fiyatı belirleyen dakikadır. Epilasyon işlemini yaptırdığınız yere göre değişiklik gösteren dakika fiyatları genellikle 1-3 TL arasındadır.

İğneli Epilasyon Fiyatları İstanbul

İğneli epilasyon işlemi vücudunuzda uygulanılan bölge ve bölgede bulunan tüylerin sıklığı ile ilgili olarak, değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama olarak yüz için epilasyon işlemi 20 dakika kadar sürmektedir. Kıl kökünün kalın ya da ince oluşu ile de değişiklik gösteren süre, bacak ve koltuk altı bölgesi için 30 ila 60 dakika kadar sürebilir. Her dakika için ödeyeceğiniz ücreti, epilasyon işleminde geçen süre ile çarpıp bulabilirsiniz.

İğneli epilasyon işleminde, ilk seansta ödeyeceğiniz fiyat, biraz fazla olabilmektedir. Ancak ilerleyen seanslar için ödeyeceğiniz ücret, ilkine nazaran daha düşük olacaktır.

Örnek bir hesaplama yapmak gerekirse, diyelim ki yüzünüze iğneli epilasyon yaptıracaksınız ve epilasyon işlemi takribi olarak 20 dakika sürdü. Epilasyon yaptırdığınız merkezin fiyatı da dakika başı 2 TL. Bu uygulamayı hesaplarsak 20 x 2 =40 TL ücret ödeyeceksiniz. Sonucuna ulaşırız. Verdiğimiz bu örnek hesaplama gibi dakika ücreti ve işlemin kaç dakika süreceğini, aşağı yukarı belirleyip kaba bir hesap yapmanız mümkündür. Ancak iğneli epilasyon fiyatları, işlemi yapan doktorun tecrübe ve bu konuda başarısıyla orantılı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

İğneli epilasyon yaptırırken işlem ilk defa yapılacaksa, seans ücreti diğer seanslarda ödeyeceğiniz miktardan biraz daha fazla olabilmektedir. İğneli epilasyon düşünenlerin fiyatları düşünmeleri çok normal olmakla birlikte, işlemin yapılacağı merkezin kalitesi ve bu konudaki tecrübesi de, bir diğer dikkatle araştırılması gereken noktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git