İğneli Epilasyon Mu Lazer Epilasyon Mu - saglikdas.com

İğneli Epilasyon Mu Lazer Epilasyon Mu

İğneli Epilasyon Mu Lazer Epilasyon Mu
28 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.224 kez okundu.

İğneli Epilasyon Mu Lazer Epilasyon Mu?

Epilasyon teknikleri teknoloji sayesinde her geçen gün değişiklik göstermekte ve yeni yöntemler geliştirilmektedir. Bu da beraberinde iğneli epilasyon mu lazer epilasyon mu? Sorusunu akıllara getirmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için iğneli veya lazer epilasyonlardan birini kullanmak mümkündür. Arada meydana gelen ücret farkları veya kulaktan dolma geçerliliği olmayan bilgilerden dolayı iğneli epilasyon mu lazer epilasyon mu arasında bir tercih yapmak zor bir hale gelebilmektedir. Bu iki seçeneğin sağlıklı olarak değerlendirilmesi için karşılaştırma yapmak gerekmektedir. Bununla ilgili olarak da aşağıdaki maddelerde iğneli epilasyonun mu lazerli epilasyonun mu daha güvenilir olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İğneli Epilasyon Mu Lazer Epilasyon Mu İşte Detaylı Bilgiler

  • İğneli epilasyon operasyonları diğer epilasyon türleri arasında en kesim çözüm sağlayanıdır. Lazer epilasyonu bazen seans olarak tekrar edilebilmektedir.
  • Lazer epilasyonu esnasında ücretler değişmezken iğneli epilasyon esnasında her seans ücreti aynı değildir. Her seanstaki ücret değişmesi tüylerin durumuna göre değişebilmektedir.
  • İğneli epilasyon operasyonları esnasında ve sonrasında yan etkiler yok denecek kadar azdır. Lazer epilasyonu deri üzerinde çeşitli yan etkilere yol açabilmektedir.
  • İğneli epilasyon operasyonları esnasında cilt üzerinde leke kalma ihtimali oldukça azdır. Fakat lazer epilasyonunda yan etkiler olarak deri yanıklarının oluşma ihtimali vardır.
  • Lazer epilasyonu operasyonunda tüylerden kurtulma ihtimali uzun sürebilmektedir. Fakat iğneli epilasyon işlemleri sizi kısa bir süre içerisinde tüylerden kurtarabilmektedir.
  • İğne epilasyon işlemi esnasında kişi bir müddet acı çekebilmektedir. Fakat lazer epilasyonunda bu acı süresi daha uzundur.
  • İğne epilasyonu esnasında en küçük ve en hassas tüyler bile giderilebilmektedir. Lazer epilasyonu ise sadece kalın ve gözle görülür tüyler üzerinde etkilidir.
  • Lazer epilasyonları sadece kış aylarında daha rahat uygulanabilmektedir. Oysa iğneli epilasyon işlemleri her mevsim kolaylıkla yapılabilmektedir.
  • İğneli epilasyon operasyonu geçirildikten sonra tüylerin yeniden çıkma ihtimali yoktur. Fakat lazer epilasyonu ile alınan tüyler bazı değişiklikler sonucu yeniden ortaya çıkabilir.
  • Fiyat, hızlı sonuç ve sonuçlarını koruma bakımından iğneli epilasyon tercihi lazer epilasyonuna göre daha doğru bir tercih olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git