İğnesiz Botoks Beautytox Serum - saglikdas.com

İğnesiz Botoks Beautytox Serum

İğnesiz Botoks Beautytox Serum
28 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.490 kez okundu.

İğnesiz Botoks Beautytox Serum?

Dünya üzerindeki bayanlar ve erkekler güzelleşmek için adeta bir yarış içerisindeler. Günümüzde bakım ürünlerinin hat safhaya ulaşmış bir durumda. İnsanlar da cerrahi müdahalelere maruz kalmadan, kimyasallardan uzakta bakım ürünlerine rağbet ediyorlar. İsviçre mucizesi SwissCare, İğnesiz Botoks Beautytox Serum ile güzellik düşkünlerinin gözdesi olmaya geldi. Cilt kusurlarından şikâyet eden ve cilt sorunu yaşayanlar için dünyada kırk ülkeden sonra Türk bayanlarının da kullanımına sunuldu.

SwissCare CEO’su Maria Oldani ürün için şu sözleri söylemiştir.  İsviçre’de yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda Beautytox’un kasların hemen  ve uzun süre kalıcı olarak gerilmesini sağladığı gözlemlendi.  Bu şekilde ifade çizgilerini ve kırışıklıkları sadece 4 gün içinde gözle görülür bir seviyede azalttığı da gözlemlenmiştir. Beautytox,  SwissCare’in gözde ürünüdür. Bu ürün yirmi sekiz gün düzenli olarak kullanım sonrasında kırışıklıkların azalma oranının %52 gibi yüksek bir seviyede olduğu görünmüştür.

İğnesiz BotoksBeautytox Serum Faydaları

Artık yüksek maliyetli ve acılı botoks tedavisinin yerine daha düşük maliyetli, acısız, İğnesiz BotoksBeautytox Serum tercih ediliyor. Ürün kullanıma başladıktan dört gün sonra etkisini gösteriyor. Yüz ifadesini bozmuyor ve daha genç, taze bir cilt sunuyor. Botoks ile aynı mantıkta çalışıyor. Yüz kaslarını gevşetiyor, kırışıklıkları azaltıyor ve yaşlanma karşıtı etkiler bulunduruyor. Kırışıklıkları azaltıp yok ederken, yüz kaslarına rahatlatıcı etki sunarken, cilt katmanlarını en iyi şekilde nemlendirir ve yeni kırışıklıkların oluşmasını engeller. Ciltte bulunan kolajen, elastin ve hiyalüronik asit üretimini uyarır. Cilt en alt tabakasına kadar işler. Böylece cildi sıkılaştırır ve cilde esneklik kazandırır. Kırışıklık olan bölgeleri düzeltirken, asla doğal olmayan bir ifade yaratmaz. Neme en çok ihtiyaç duyulan kolajensiz bölgelere fazlasıyla etki eder. Maria Oldani’nin da söylediği gibi yirmi sekiz günlük düzenli kullanımla cilt sorunları yarı yarıya azalıyor.

Kullanımı

Beautytox’un düzenli olarak kullandığınız gece ve gündüz kremini sürmeye devam edin. Kremleri kullandıktan sonra ürünü göz çevresi, dudak çevresi ve kaşların üstü gibi ifade çizgilerinin yoğun olduğu bölgelere sürün. Gece ve gündüz olmak üzere günde iki defa kullanabilirsiniz. Cilt kırışıklıkları için botoks etkili Beautytox serum eczanelerden temin edilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git