İkbal Gürpınar Kil Maskesi - saglikdas.com

İkbal Gürpınar Kil Maskesi

İkbal Gürpınar Kil Maskesi
28 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.490 kez okundu.

İkbal Gürpınar Kil Maskesi Önemi

İkbal Gürpınar kil maskesi diğer maskelerden farklı olarak, içerisinde içmeler termal suyunun şifasını barındırmaktadır. Kil maskeleri genel olarak cildin yağ dokusunu korumak ve gözenekleri temizlemek için,kullanılmaktadır. Ancak bu kil maskesi bu özelliklerin yanında bir de içmeler termal suyunun katkılarıyla oluşturulmuştur.

İkbal Gürpınar Kil Maskesi ve Çeşitleri

(Secret age) kil maskesi diye de bilinen bu maskenin içerisinde, zengin maden içerikleri bulunur. Maskenin hazırlanılışında termal su kullanıldığı için, da ha da etkili bir hale gelmiştir. Magnezyum, demir, potasyum, kalsiyum, çinko, gibi değerli mineralleri içeren bu maske, ciltte bulunan ölü hücreleri temizleyerek kan akışını hızlandırmaktadır.

İkbal Gürpınar kil Maskesinin Yüze Faydaları Ve Yüz İçin Kullanımı

Maskeyi yüzünüz için peeling yapmak istediğinizde, kullanabilirsiniz. Siyah nokta sivilce ve akne oluşumlarını giderdiği gibi, zengin içeriği sayesinde tekrar oluşmalarının da önüne geçmektedir.

Kullanımı

Maskeyi yüzünüze uygulamadan önce, yüzünüzü temizlemelisiniz. Daha sonra bu maskeyi uygulayıp 15 dakik bekletip, ılık su ile durulayabilirsiniz. Eğer kuru bir cilde sahipseniz bu durumda maskenin yüzünüzde 10 dakika beklemesi yeterli olacaktır.

İkbal Gürpınar Kil Maskesinin Vücuda Faydaları Ve Vücut İçin Kullanımı

İkbal Gürpınar kil maskesini, vücudunuza da uygulayabilirsiniz. Maskenin zengin içeriği, vücudunuza bakım yaparken diğer yandan da selülit olan bölgelere uygulandığında da kan dolaşımını hızlandırarak, yağ yakımına yardımcı olur. Bu maske sayesinde selülit problemlerinizden daha hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ayrıca göğüslere de uygulanabilen bu maske, sarkmış olan göğüslerin toparlanarak dikleşmesine de katkı sağlayacaktır. Vücudunuza bakım yapmak ve yumuşacık, ipek gibi bir vücuda sahip olmak için kullanabileceğiniz bu maske, tamamen doğal içeriğiyle en büyük yardımcınızdır.

Kullanımı

Kil maskesini istediğiniz zaman vücudunuza uygulayabilirsiniz. Maskeyi vücudunuza uygulamadan önce vücudunuzu temizleyin. Ardından maskeyi vücudunuza uygulayarak yarım saat bekletin. İşlem sonrası ılık suyla durulanmanız yeterli olacaktır. Bu kil maskesini düzenli olarak kullandığınızda, hem vücudunuza hem de yüzünüze olan faydalarından mükemmel bir şekilde istifade edebileceksiniz. Yüzünüzde tertemiz, siyah nokta ve akne izleri olmadan, aydınlık bir görünüm oluşacak. Ayrıca vücudunuz içinde mükemmel bir maske olan bu ürünün, etkisine çok şaşıracaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git