İkbal Gürpınar Kremleri - saglikdas.com

İkbal Gürpınar Kremleri

İkbal Gürpınar Kremleri
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

İkbal Gürpınar Kremleri?

İkbal Gürpınar bayanların hayatını kolaylaştıracak birçok krem hazırlamıştır. Bu kremler özelikle kırışıklar ve kötü bir görünüme neden olan topuklar ve göz çevresi için tasarlanmıştır. Bu kremler kimyasal içermeyen ve bütçeyi aşmayan özeliklere sahiptir. İkbal Gürpınar’ın tasarladığı topuk kremi, içeresinde topuklara önem veren bazı özel maddeler yer alır. Bu kremi her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanmak topuk ve dirseklerdeki kötü görünümleri yok eder. Dirseklerde oluşan sertlikler ve pullanmış cilde bakım yaparak, güzel bir görünüme kavuşturur. İkbal Gürpınar’ın imzasını taşıyan secret age dirsek ve topuk kremi, içerisinde bulunan bitki ekstreleri ile cilde nem verir ve topukların yumuşamasına katkı sağlar. Bu ürünü kullanmak isteyenlerin kreme 49 TL ücret ödemeleri gerekir.

İkbal Gürpınar Kremleri Faydaları ve Çeşitleri

İkbal Gürpınar’ın mucizeler yaratan bir diğer kremi ise gözler için etkili bir bakım sağlar. Secret age yenileyici göz kremi, hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Secret age yenileyici göz kremi, tamamen bitkilerden oluşmaktadır. Sadece bitki kullanılan bu göz kremi gözaltı morluklarını, gözaltındaki torbaları ve göz çevresinde oluşan kırışıkları, yok eder.İkbal Gürpınar kremleri sayesinde siz de bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Secret age yenileyici göz kremini, göz çevrenize uygulamadan önce göz çevrenizi güzelce temizlemeniz gerekir. Bu göz kremini her gün iki defa göz çevrenize uygulamanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken parmak uçlarınızı kullanmak daha faydalı olacaktır.

Secret age yenileyici göz kremini n fiyatı sadece 69 TL dir. İkbal Gürpınar’ın imzasını taşıyan bir diğer krem ise, kırışıklık karşıtı olan secret age kırışıklık karşıtı kremdir, Bu krem diğer kremlerde olduğu gibi tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Bu krem özelikle alın bölgesine uygulanmaktadır. Genellikle yaz aylarında başarılı sonuçlar elde edilir. Secret age kırışıklık karşıtı kremi günde bir defa uygulamanız yeterli olacaktır. Kremi sürerken masaj yapmak, kremin etkisini daha da artırır. Gece yatmadan önce kremi sürmek daha faydalıdır. Kırışıkların giderilmesini isteyen bayanlar bu kreme 129 TL ile sahip olabilirler. Bayanlar İkbal Gürpınar kremleri sayesinde, hayallerindeki pürüzsüz ve doğal görünen cilde ulaşacaklar. Kendilerindeki deyişime onlar bile inanamayacaklar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git