İkizler Burcu - saglikdas.com

İkizler Burcu

İkizler Burcu
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.299 kez okundu.

İkizler Burcu Hedefleri

Çift karakterli olarak tanınan ikizler burcu merak duygusu ile tüm hedeflerine kıs zamanda ulaşabilirler. Her olaydan çabuk sıkılarak bıkan ikizler burcu aynı zamanda dikkatsiz davranışlara sahiptir. Dağınık bir karaktere sahip ikizler burcu kaygısız ve değişken tavırları ile tanınmaktadır. Başkalarına karşı oldukça duyarlı davranışlar sergileyerek düşünceleri tarafsızca açıklayan bu burç aynı zamanda ikna edici özelliği ile tanınmaktadır. Koç ve aslan burçları ile oldukça iyi iletişim kurarlar. Kova burcuyla iyi vakit geçiren ikizler burcu edebiyatçı, yazar, müfettiş ve kuyumcu gibi iş alanlarında başarılı olabilirler.

İkizler Burcu ve En Çok Rastlanan Hastalıklar

Damar tıkanıklığı ve kan zehirlenmesi gibi hastalıklarla sıklıkla karşı karşıya kalan ikizler burcu aynı kol ve ellerde meydana gelebilecek tüm hastalıklara yakalanabilirler. Akik ve ini gibi uğurlu taşra sahip ikizler burcu umutlu ve iyimser özellikleri ile tanınmaktadır. Neşe yaratarak pozitif enerji veren bu burç mavi, sarı ve açık gri renklerinden enerji almaktadır. Yüzeysel düşünce sistemini destekleyerek olaylar üstün körü yaklaşımı ile tanınan ikizler aniden sinirlenen yapıya sahiptir. İkizler burcu bu yıl 26 Haziran tarihine kadar bazı kişilerden destek alacak. Bununla birlikte 30 Ocak tarihine kadar gergin bir dönem yaşayacaklar.

5-23 Şubat arasında kariyer hedeflerinde görülen yükselme ile berberinde atılımlarda bulunacak ikizler burcu aynı zamanda yılın ikinci yarısında ticaret yapmak için oldukça ideal bir zamanı beklemektedir. Yılın ilk yarısı ile beraber para konusunda olumlu sonuçları beraberinde getiren ikizler son zamanlarda dikkatli olmalıdır. Finansal açıdan harcamalarına özen göstermesi gereken ikizler burcu 9 Ocak ile beraber olumlu sonuçlar gözleyecektir. 12 ve 20 Eylül arasında borç problemi ile mücadele etmesi gerekecek ikizler burcu harcama konusunda şimdiden doğru adımlar ile ilerlemesi gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git