Ilvina Salyangoz Kremi - saglikdas.com

Ilvina Salyangoz Kremi

Ilvina Salyangoz Kremi
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.355 kez okundu.

Ilvina Salyangoz Kremi Önemi

Salyangozun onarıcı ve antioksidan yapısının bilim adamları tarafından keşfinden sonra, salyangoz sıvısının cilt kremi yapımında kullanımı gündeme gelmiştir. Salyangozun onarım gücü oldukça yüksektir. Hayvanın etrafını saran ve sürekli nemli kalmasını sağlayan sıvı, özellikle onarım için gerekli maddelere sahiptir. Bu sıvının kullanımıyla yapılan  cildi hem beslemede hem de onarmada oldukça etkilidir. Herhangi bir yan etkisi olmayan Ilvina salyangoz kremini günde 2 – 3 defa kullanmanızda sakınca yoktur. Kremi az ya da çok sürmek arasında bir fark yoktur. Az sürülmesi tavsiye edilir. Önemli olan kremi iyice cilde masaj yaparak yedirmektir.

Ilvina Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?

İlk olarak krem sürme işleminden önce cildinizi özenle temizleyiniz. Ardından parmak ucunuzla az bir miktar ilvina salyangoz kreminnden alınız ve cildinize dairesel masajlar yaparak sürünüz. Kremi makyajın altına da uygulayabilirsiniz. Krem hızlı bir şekilde cildiniz tarafından emilecektir. Krem sürme işleminden sonra herhangi bir yıkama işlemi uygulamayınız. Öylece bekleyiniz. Krem yetişkin insanlar için uygundur. Ergenlik dönemi tamamen bitmeden Ilvina Salyangoz Kremi kullanılmamalıdır. Kremin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur; ancak yinede kremi sürdükten sonra bir müddet tetikte olunuz. Herhangi bir beklenmeyen etki ile karşılaşırsanız kremi sürmeyi derhal bırakınız ve en yakın sağlık kuruluşundan yardım talep ediniz.

Ilvina Salyangoz Kreminin Faydaları

Bu krem cildin esneklik kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kırışıklıklar içinde son derecede etkilidir. Çatlaklar, sivilce izleri, çeşitli yara izlerinin onarımında bu krem işinize yarayacaktır. Tıpkı kısa sürede salyangozun kendini yenilemesi gibi cildinizde yenilenecektir. Cildi nemlendirerek kurumasını önler ve kuruma kaynaklı kabuklanmaları giderir. Sivilce izlerini iyileştirdiği gibi tekrar sivilce oluşumunu da önler. Ayrıca Ilvina Salyangoz Kreminin bir diğer özelliği de yaşlanmayı önleyici etkiye sahip olmasıdır. Kremi düzenli kullandığınız takdirde yüzünüzde oluşacak yaşlılık belirtileri ortadan kalkacaktır. Ayrıca kremin içinde bulunan çeşitli organik bileşenler sayesinde de cildiniz derinlemesine beslenerek sağlık kazanacaktır. Bu kremi kullanarak sağlıkla parlayan, esnek ve pürüzsüz bir cilde kısa sürede kavuşmanız gayet mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git