İmex Sivilce Kremi Fiyatı - saglikdas.com

İmex Sivilce Kremi Fiyatı

İmex Sivilce Kremi Fiyatı
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.783 kez okundu.

İmex Sivilce Kremi Fiyatı ve Önemi

Özellikle ergenlik döneminde daha çok karşılaşılan, sivilcelere dokunulduğunda ya da sıkıldığında izler oluşabilir. Bu izler kolay kolay geçmez ve özel bir bakım ister. Son dönemlerde oldukça popüler olan imex sivilce kremi, bakanlık tarafından onaylanmış olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bu krem, diğer sivilce kremlerinden daha farklıdır. Bakanlık onaylı olsa da almakta tedirginlik duyuyorsanız, makalemizi okuyarak daha çok bilgi alabilir ve kesin karar verebilirsiniz.

İmex Sivilce Kreminin İçeriği

İmex sivilce kreminin içeriği, fondöten gibi olduğundan beyaz renk tonuna sahip kişiler fondöten gibi de kullanabilirler. Kusurları kapatmaya yardım eden sivilce kreminin ana maddesi, tetraksilin hidroklorid dir. Bunun haricinde kahverengi demir oksid, titanium oksid kırmızı demir oksid, beyaz vazelin ve orta zincirli trigliserid, yer alır.

İmex Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır?

Sivilceler için hazırlanmış olan bu kremi, doktorunuz tarafından isteyebilirsiniz. Reçete olarak yazdırabileceğiniz bu kremi, cildinizde bulunan akneler ve siyah noktalar için kullanabilirsiniz. Gün içerisinde sabah ve akşam olmak üzere 2 defa uygulamanız gereken bu krem, sorunlarınıza etkili bir çözüm getirecektir. Kısa sürede sivilcelerinizden kurtulmanıza yardım ederek, yüzünüzdeki kötü görünümü gideren bu kremi, aynı zamanda kapatıcı olarak da uygulayabilirsiniz.

İmex sivilce kremini yaklaşık olarak, 1 – 3 hafta arasında kullanmalısınız. Sivilce ve sivilce izlerinizin yok olması için kremi, 14 gün ara vermeden kullanmalısınız. Daha sonra 7 günlük bir ara verip kullanıma tekrar devam etmelisiniz. Ancak ikinci kullanım süresi dolmuş ve hala sivilceleriniz yok olmamışsa, doktorunuza gidip sivilce tedavisi olmalısınız.

Sivilce tedavisinde oldukça etkili sonuçlar veren bu kremi kullanmadan önce, mutlaka cildinizi temizlemelisiniz. Çünkü bu krem gibi diğer bakım ürünlerini de kullanmadan önce cildinizi temizlerseniz, etkileri 2 kat daha fazla olur. Ayrıca kremi uygularken sivilce olan bölgelere masaj yapmanız, kremi daha etkili kılacaktır.

İmex Sivilce Kremi Fiyatı

Bu kremi doktorunuzun yazdığı reçete ile alırsanız 3,5 TL, reçetesiz alırsanız 20 TL ücret ödemeniz gerekir. Ancak doktorunuz önermeden direk olarak aldığınızda, aşırıya kaçmamalısınız. Size önerdiğimiz şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde, cildinize yarardan çok zarar, sağlamış olursunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git