İnceltici Kremler - saglikdas.com

İnceltici Kremler

İnceltici Kremler
30 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.744 kez okundu.

İnceltici Kremler ve Faydaları

Piyasada bulunan inceltici kremler bel, basen ve kalça bölgelerinde düzenli kullanıldığında gözle görülür şekilde incelme sağlamaktadır. Bu kremler hakkında hazırladığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

İnceltici Kremler ve Çeşitleri

Qzone Bölgesel İnceltici Krem

Bu kremin içeriğinde ozonlanmış zeytinyağı bulunur. Yağ dokularında incelme sağlarken cildi de yumuşatma etkisini sahiptir. 10 günde etkisini göstermeye başlayan krem 2 – 3 cm civarında incelme sağlar. 2 ay boyunca düzenli olarak kullandığınızda etkisini muhakkak göreceksiniz.

Guarana İnceltici Krem

İçeriğinde guarana bitki özleri bulunan krem yağ dokularını parçalarken ortaya çıkacak olan çatlama durumunun da önüne geçen maddelerden oluşur. Bel , basen ve karın bölgelerine uygulanabilen krem günde 1 defa kullanılarak yaklaşık 1,5 cm incelmeye yardımcı olur. Gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir.

Dermolab İnceltici Bakım Kremi

İnceltici kremlerin gözdesi olan bu krem sadece 8 gün kullanılarak % 19 oranında incelme sağlar. Dlab slim compleks içeriği sayesinde sonuca çok daha hızlı ulaştırır.

Vichy Aqua Destock 2 in 1 İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem

4 hafta kullanımından sonra gözle görülür bir incelme sağlayan bu krem bacaklarda ve bel bölgesinde kullanılabilir. İçeriğindeki saf kafein sayesinde kan dolaşımını hızlandırır ve selülit görüntüsünü de azaltır.

Matrigen PPC Krem

Ana maddesi soya olan bu krem bitkisel özlerden oluşmaktadır. Cilt tarafından emilimi kolay olan krem yağ dokularını parçalarken selülitli bölgelerin de iyileşmesinde yardımcıdır. Kızarma ve yanma gibi yan etkileri olsa da bunlar geçicidir. Günde 1 kere uygulanan krem her cilt tipi için uygundur.

Nivea My Silhouette Sıkılaştırıcı ve İnceltici Krem

Anason ve beyaz çay özü içeren krem kullanıldığı süre boyunca 3 cm incelmeyi sağlar. Sadece incelme sağlayan krem kilo verdirmez. Günde 1 veya 2 defa sorunlu bölgeye masaj yaparak sürülür.

Voit L- Carnitine İnceltici Krem

Bel ve baldır bölgelerinde kullanılan bu krem vücuttaki depolanmış fazla yağın erimesini sağlar. İçeriğindeki biber özleri sayesinde cilt dokusunun ısınmasını sağlayarak yağ erimesini gerçekleştirir. Krem kullanımında masaj yaparak uygulayacağınız bölgenin ısınması sağlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git