İpek Kirpik Fiyatları - saglikdas.com

İpek Kirpik Fiyatları

İpek Kirpik Fiyatları
30 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.473 kez okundu.

İpek Kirpik Fiyatları?

Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmayı kim istemez ki? Çünkü dolgun kirpikler anlamlı bakışlar demektir. Kirpiklere bakım yapmak adına uygulanan birçok yöntem vardır. Takma kirpik kullanmaya alternatif bir yol olarak ipek kirpik uygulaması son dönemlerde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Uygulama bittiğinde sonuca fazlasıyla ulaşırsınız. Üstelik gerekli bakımları yaptığınızda da aldığınız sonuç çok daha uzun ömürlü olur. Uygulama aşaması oldukça kolaydır. İpek kirpik için kullanılan özel bir yapıştırıcı yardımıyla ipek kirpikler yerleştirilir. İpek kirpik fiyatları çeşitlilik gösterdiğinden kendi bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

İpek Kirpik Fiyatları ve Uygulaması

İpek kirpik fiyatları uygulamayı yaptıracağınız yere göre de şekillenir. Ortalama rakam olarak 60 Tl den başlar. Bu fiyat kullanılan kirpik kalitesine göre değişim gösterir. Bazı güzellik merkezlerinde fiyatın 130 Tl ye kadar çıktığı olur. Fakat bu fiyatlarda indirimleri yakalayabilirsiniz. Bunun için genel bir araştırma yapabilir, ipek kirpik uygulamasını kullananlara danışabilirsiniz.

İpek kirpik uygulamasında yaptırdığınız yerin ve kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir. Çünkü aldığınız sonuç buna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Uygulamayı yaptırdıktan sonra kirpikleri daha uzun süre kullanabilmek için dikkat etmeniz gerekir. Yatarken yüzüstü değil de sırt üstü yatmanız gerekir. Yatış şekliniz kirpiklerin kopup dökülmemesi için önemlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git