Işıltı Veren Fondötenler - saglikdas.com

Işıltı Veren Fondötenler

Işıltı Veren Fondötenler
1 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.494 kez okundu.

Işıltı Veren Fondötenler?

Cildinizi güzelleştiren ışıltılı fondötenler: Medyada gördüğünüz ünlü isimler veya televizyondaki makyajlı insanların cildindeki pürüzsüzlük ve ışıltı her insanın dikkatini çekmektedir. Cildinizi sağlıklı ve ışıltılı görmek istiyorsanız ışıltı veren fondötenler tam size göredir. Bu fondötenleri araştırdık ve dünyadaki ilk dokuz sıra şöyle;

Işıltı Veren Fondötenler ve Çeşitleri

  • Clinique Supermoisture MakeUp

Kullandığınız fondötende kalıcılık istiyorsanız, cildinizin ışıltılı, nemli ve pürüzsüz görünmesini istiyorsanız Clinique tam size göredir. Bu ürün kullanıldığı andan itibaren cildinize yoğun bir nem olanağı sağlamaktadır. Kırışıklarınızı ve çizgilerinizin görüntülerini azaltmaktadır. Bunların yanı sıra cildinize doğal bir ışıltı sağlayan, ciltte rahatlama hissini veren bir üründür. Ayrıca bu ürün yazın ve kışın rengini hep korumakta ve 12 saat boyunca özelliğini kaybetmemektedir.

  • Dior Diorskin Eclat Satin

Cildiniz hava almasını istiyorsanız bu fondöten tam size göredir. Yüzünüze kadifemsi saten görünüm kazandırır. Aynı zamanda ışıltı vererek kapatıcı özelliği fazla olan bu fondöten harika bir üründür.

  • Estée Lauder Resillence Lift Extreme

Kapatıcılığı orta derecede olan, kat kat uygulanabilen bir fondötendir. Cildi toparlama özelliğine sahip olan bu fondöten ayrıca güneşin zararlı ışınlarından size 15 faktörlük bir koruma sunar. Yüzünüz elastik değil ise Estetik sayesinde cildiniz nemlenir ve daha da sıkılaşır. Gençleştirici bir görünüm kazanmak isteyen tüm kullanıcılara önerilen ışıltı verici bir fondötendir.

  • Giorgio Armani Luminous Silk

Cildiniz yağlı ise yağsız bir fondöten kullanmanız gerekmektedir. Bu ürün yapısındaki mikrofil ile cildinize ışıltı vermekle kalmaz yağlı cilt görümünden sizi kurtarır. Ayrıca cilt lekelerinizin görünmesini engeller.

  • Shiseido Lifting Fondöten

Kapatıcı özelliğe sahip olan bu fondöten güneş ışınlarından sizi korur. Güneş koruması 15 faktördür. Nemsiz ciltlere önerilir. Bu sayede kırışıkları kapatır, cildi nemlendirir, ince çizgilerin önüne geçerek sizi donuk ve sert bakışlardan kurtarır. Doğal görünüm, ipek gibi bir cilt ve hoş bir ışıltı için bu ürün tam sizin için keşfedilmiştir.

  • Lancome Photogenic Lumessence

Çok kuru ciltlere özel tasarlanmış sürekli cildinizi nemlendiren bir ürün olan Lancome aynı zamanda cildinizi korur ve ışıklandırır. Kaliteli bir görünüm için uygundur. Cildinize pürüzsüzlük kazandırır. Bayanların çoğunda olan yüzdeki ton farklarını kapatarak sıkı bir ciltti kullanıcılara sunar.

Bu ürünler gibi olan fondötenlerin bazıları da Guerlain Terra 10 Teint Fluid Ailleurs, Chanel Teint Innocence, Clarins Teint Multi Regenerant Firming Extra’dır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git