Isırgan Otunun Saça Faydaları - saglikdas.com

Isırgan Otunun Saça Faydaları

Isırgan Otunun Saça Faydaları
31 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.205 kez okundu.

Isırgan Otunun Saça Faydaları Nelerdir?

Saçlarımız görüntümüzü etkileyen en önemli faktörlerdendir. Kendinize güveni arttırdığı araştırmacılar tarafından kanıtlanmıştır. Doğal ürünlerin saça faydaları çok iyi bilmektedir. Peki, ısırgan otunun saça faydalarını daha önce hiç okudunuz mu? Yazımızda çağın hastalığı kansere bile faydası olan ısırgan otunun saça faydalarını öğreneceğiz. Uzmanlarında önerdiği doğal ürünlerden biri olan ısırgan otu, saçın mat, soluk görünmesini ve cansızlığını alan size hoş, ışıltılı ve baştan çıkartıcı görünüm kazandıran bir doğa mucizesidir.

Isırgan Otunun Saça Faydaları ve Önemini Sıralayalım.

  • Kırılan saçlar her zaman başa beladır. Saçlarınızı güzel ve hızlı uzatmak istiyorsanız ısırgan otunu kullanınız. Ayrıca saçlarınızı tararken kırılan saç uçlarını da toparlamaya yardımcı olur.
  • Saç telleriniz ince ve çok hassas ise ısırgan otunun suyunu içebilir ya da kürünü uygulayabilirsiniz.
  • Kuru veya çok yağlı olan saç derinizden bıktıysanız artık normal bir yağ seviyesi istiyorsanız ısırgan otu tam size göredir.
  • Hastalıktan veya mevsim geçişlerinizde dökülen saçlarınızı yeniler ve gür bir saç size sunar.
  • Isırgan otunu küçük bir kapta kaynatınız. Demleme süresi 15 dakikadır. Ilınmasını bekleyin. Eğer direkt uygulamak isterseniz saç dinlerine sürünüz. Ancak farklı bir kullanım şekli olan evde yaptığınız saç bakım yağlarınızın içine süzerek ilave etmenizdir.
  • Sönük ve mat saçlarınıza bire bir çözüm sunar. Sizi oldukça seksi saçlara kavuşturur.
  • Kepek şikayetini var ise kepekleri yok eder ve hava almayan saç diplerinizin hava almasını kolaylaştırır.
  • Bildiğiniz üzere saç kafatasını kaplayan bölgedir. O bölgedeki kan dolaşımını hızlandırırsanız saç uzamasını hızlandırırsınız. Aynı zamanda bu baş ağrınızın geçmesi için güzel bir yöntemdir. Tabi ki kan dolaşımını hızlandıran doğal, şifalı ürün ısırgan otudur.
  • Hanımlar hep ince telli saçın zor şekil aldığından ve çabuk yıprandığından bahsetmektedir. Uzman kişiler ısırgan otunu demlemenizi ve saça bir maske gibi masaj yaparak sürmenizi önermektedirler. Saçınızın kalınlaştığını çok kısa sürede göreceksiniz. Artık sizin saçlarınızda çok kolay bir şekilde şekil alacaktır.
  • Isırgan otunu saç sağlığınız için uygulamanız gerekmektedir. Bu doğa mucizesini cüzi miktarlarda aktarlardan satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git