İştah Kesen Yiyecekler - saglikdas.com

İştah Kesen Yiyecekler

İştah Kesen Yiyecekler
1 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.125 kez okundu.

İştah Kesen Yiyecekler Nelerdir?

Çok iştahlıysanız bunu az seviyeye indirmek için iştah kesen yiyecekler sizin için çok uygun bir çözümdür. Açlık hissetmeyen ama her zaman bir şeyler yeme ihtiyacı duyan insanlar bunu engellemek için iştah kesen yiyecekleri yiyerek bu yeme isteklerini az seviyeye veya tamamen kesilmesini sağlayabilirler.

Sizin için bu yazımızda iştah kesen yiyecekleri araştırdık. Ünlü uzmanların anlattığı bu yöntemler çok işinize yarayacaktır.

İştah Kesen Yiyecekler ve Yöntemler

  • Fasulyenin mucize iştah kesen yönünü sizlerle paylaşacağız. Yapacağınız işlem çok basit. Su dolu tencereye fasulyeyi koyunuz ve pişiriniz. Tatlandırmak istiyorsanız içine karabiber, tuz veya sirkede katabilirsiniz. Ayrıca ayrı bir yöntem ise yağsız krema ile karıştırılıp yemektir. Fasulyenin içinde bulunan albümin iştahı kapatarak çok yemenizi önler.
  • Bir diğer mucize ise biberiyedir. Biberiye sofranızda vazgeçilmeyen olsun ve mucizesini fark edin. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırır.
  • Ada çayı ise en çok iştah kesen ürünler arasındadır. Stresi önleyen bu dünya mucizesi sizin stres yüzünden yemek yemenizi önleyen doğal bir üründür.
  • Karnabahar ve brokoli sizi içerisinde olan yoğun lif kaynakları nedeniyle fazlasıyla tok tutacaktır ve açlığınızı önleyecektir.
  • Tatlıya çok düşkün iseniz mor eriğin üzerine dökeceğin tarçın ile tüketiniz ve tatlı isteğinizin ortadan kaybolmasını fark ediniz.
  • Gün içinde özellikle sabahları mutlaka 1 yumurta yemelisiniz. Ayrıca çikolata nasıl mutlu ediyorsa yumurtada insan bünyesinde o etkiyi gösterir.
  • Ananas bir diğer doğa mucizesidir. Selülitleri önlemekle kalmaz ayrıca sindirim sisteminizi hızlandırarak sizi tok tutar.
  • Salatalığı kabuklarıyla birlikte tüketmeye özen gösteriniz. Ayrıca salatalığı dereotu ile birlikte yediğinizde sizi tok tutacaktır ve ayrıca bu besini yiyerek ayrıca kilo almayacaksınız. Çünkü salatalığın kalorisi çok düşüktür.
  • Haftada 3 gün akşam yemeğiniz meyve salatası olsun. Hazırlayacağınız salatada kivi, ton balığı, portakalla harikalar yaratıp uzun süre tok kalabilirsiniz.
  • Baharat olarak hayatınızda kekikten vazgeçmeyiniz. Dünyaca araştırmalardan geçmiş baharat olan kekiğin faydaları çoktur. Sizi tok tutmakla kalmaz metabolizmanızı hızlandırır ve çoğu hastalıktan sizi korur. Mutlaka kekik tüketiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git