İstanbul Saç Ekim Merkezleri - saglikdas.com

İstanbul Saç Ekim Merkezleri

İstanbul Saç Ekim Merkezleri
31 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri?

İstanbul saç ekim merkezleri aracılığı ile haylinizdeki görünüme kısa zaman zarfında sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda revaçta olan İstanbul saç ekim merkezleri saç nakli aracılığı ile sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Özellikle belli bir yaş sınırından sonra kendini göstermeye başlayan saç dökülme problemi artık İstanbul saç ekim merkezleri ile son buluyor. Müşteri memnuniyetini birinci sıraya alan İstanbul saç ekim merkezleri kalitenin öncüsü olmakla beraber tedavi sürecinde hastayı motive ederek psikolojik desteğinde verilemesini sağlamaktadır.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Kaliteleri

Özel teknik ve yöntemler aracılığı ile uygulamaya alınan saç ekim işleminde öncelikle hastanın şikayetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Daha sonra tedavi süresinde hastanın istekleri doğrultusunda hareket edilmektedir. Kaliteli firma öncülüğünde gerçekleştirilen saç ekim işleminde derinin iyileşme süresi takibe alınmaktadır. Tedavi sonrasında doktorunuzun önereceği losyonlar aracılığı ile saçlar yıkanmalıdır. Saç yıkama işleminde masaj uygulaması yapabilirsiniz. Saç ekim işlemi sonrasında boyam uygulamasını desteklemeyen İstanbul saç ekim merkezleri tedavi süresinden 3 hafta sonra saçların tamamen döküleceğini bildirmektedir. Gözlemleyeceğiniz bu durum saç ekim işlemi sonrasında yaşanmaktadır.

Geçici bir durum arasında yer alan dökülme problemi belli bir zaman zarfından sonra duracaktır. 3-6 ay sonra saç ekim işlemi aracılığı ile istediğiniz saç tipine sahip olabilirsiniz. Saçlarınız her ay 1 ‘er cm uzayarak kendini gösterecektir. Sizlerde kendinize en yakın İstanbul saç ekim merkezlerinden birini seçerek kusursuz görünen saçlar sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git