İstenmeyen Tüylere Çözüm - saglikdas.com

İstenmeyen Tüylere Çözüm

İstenmeyen Tüylere Çözüm
1 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.080 kez okundu.

İstenmeyen Tüylere Çözüm?

Sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmayan isteyen kimseler, yaz ayının gelmesiyle sıkı bir hazırlığa başlarlar. İstenmeyen tüylerin herkesin ortak problemi olup, yaz ayıyla beraber bu işlemi normalden daha fazla yapmak durumunda kalınmaktadır. İstenmeyen tüylere kalıcı yöntemleri tercih etmiyorsanız, geçici çözümlere başvurursunuz. Sizler için hazırlanan istenmeyen tüylere çözüm çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

İstenmeyen Tüylere Çözüm ve Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

Acısız temizliğin sırrı tüy dökücü krem

Tüy dökücü krem, en kısa süreli ve acısız olan temizlik yöntemleri arasındadır. Ne var ki etkisi çok kısa sürelidir. 3-10 dakika süren bu uygulama, içeriğinde bulunan kimyasal çözücüler ile cildin üst yüzündeki tüylerden temizlenilmesini sağlar.

Ağda ile 4 hafta rahatlarsınız

Sıcak ağdayı vakti olan kimseler kullandıktan sonra 4 hafta kadar bir süreyle pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olurlar. Etkisi dört haftaya kadar sürmektedir ama acısız bir yöntem olduğu söylenilemez. Geleneksel ağdaya göre kullanımı daha kolaydır. Üstelik yeni çıkan tüyler daha yumuşak ve seyrek haldedir.

Kurtarıcı elektrikli epilasyon makinesi

Tüy dökücü krem ya da jiletten daha etkili bir sonuç almak istiyorsanız, başvurmanız gereken yöntem epilasyon olmalıdır. En çok tercih edilen bölge bacak kısmıdır. Teknolojinin gelişip ilerlemesiyle acısız ve ağrısız epilasyon yapabilirsiniz.

Jilet hem pratik hem ekonomik

Zaman problemi olan kişiler istenmeyen tüylere çözüm en hızlı şekilde jilet kullanarak sağlarlar. Örneğin ani bir planla denize ya da havuza gidecek olan kimselerin tercih ettiği uygulamadır denebilir. Üstelik bu yöntemi yüz harici tüm vücuda uygulamakta sorun yaratmaz. Bayanlar için hazırlanan ergonomik şekilleri de kısa süreli de olsa güzel sonuç verir. Hem acısız hem de ucuz şekilde tüylerinizden iki günlüğüne de olsa istenmeyen tüylere çözüm bulmuş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git