Jel Tırnak Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Jel Tırnak Nasıl Yapılır

Jel Tırnak Nasıl Yapılır
2 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.422 kez okundu.

Jel Tırnak Nasıl Yapılır?

Her bayan uzun tırnaklara sahip olmak ister. Fakat sürekli elleri su içinde olduğu için tırnaklar yumuşar ve kırılgan bir yapıya sahip olur. Tırnaklar kırılır ve uzamaz. İşte bu deformasyonun etkilerini yok edecek uygulama jel tırnak uygulamasıdır.  Jel tırnak uygulaması tırnaklarınızı uzatmanıza yardımcı olur ve ellerinize estetik bir görünüm kazandırır.

Jel Tırnak Nasıl Yapılır ve Fiyatları

Jel tırnak uygulamasında önce tırnak görümünü normal hale getirmek gerekir. Bu nedenle tırnak jeli öncelikle tırnakların uçlarına sürülür. Tırnak jeli yapısı gereği kendi kendine kurumaz. Işınlarla kurutulur. Tırnak jel uygulamasında uçlara sürülen jel tırnağın kırılmasını önler. Tırnak kırılmadan uzamaya başladığında jel tırnağın tamamına sürülür. Bu sayede istenilen uzun tırnaklara ulaşılmış olur. Sonrasında tırnaklarda bulunan jel ışınlar yardımıyla kurutulur. Daha sonra manikür yardımıyla tırnaklar son şeklini alır.

Jel tırnak uygulaması diğer tırnak uygulamalarından daha çok tercih edilir. Bunun nedeni daha dayanıklı olmasıdır. Jel tırnakların kullanım süresi dikkatli bakıldığında ortalama 6 aydır. Jel tırnak uygulaması tamamlandıktan sonra 4 haftada bir bakım yaptırılması, dipten gelen tırnakların bakımının yapılması gerekir.

Jel Tırnak Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı verildikten sonra son olarak fiyat belirtmekte yarar var. Jel tırnak uygulamasının fiyatı yaptırılan güzellik merkezine göre değişiklik gösterilir. Ortalama olarak jel tırnak uygulaması 80 TL den başlar. 150 TL ye kadar fiyat vermek mümkündür. Jel tırnak uygulaması yaptırılacak yer önceden araştırmalıdır. Hem fiyat hem de hijyen şartları açısından fikir sahibi olmakta yarar vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git