Jennifer Lopez Makyajı - saglikdas.com

Jennifer Lopez Makyajı

Jennifer Lopez Makyajı
2 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.093 kez okundu.

Jennifer Lopez Makyajı Nasıl Yapılır?

Jennifer Lopez makyaj yapımı aracılığı ile marjinal bir görünüme kavuşmanın tam zamanı. Tüm farklılığınızı gözler önüne sererek stilinizi konuşturmak istiyorsanız mükemmel Jennifer Lopez makyajı ile işe başlayabilirsiniz. Birbirinden özel renk tonları ile fark yaratan Jennifer Lopez makyajı dünya starlarının arasında dış görünümüne özen göstererek tarzını ortaya koyuyor. Sizlerde farklı ve marjinal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Jennifer Lopez makyaj işlemini uygulamaya alabilirsiniz.

Jennifer Lopez Makyajı İçin Gerekli Adımlar:

  • Jennifer Lopez makyaj uygulamasında öncelikle fondöten kullanımına dikkat etmelisiniz. Likit fondöten aracılığı uygulamaya alacağınız Jennifer Lopez makyajı ile pürüzsüz bir cilde kıs zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Fondöteninizin daha kalıcı olmasını istiyorsanız nemlendirici ve makyaj bazılarından faydalanabilirsiniz.
  • Eğer göz torbası problemi ile karşı karşıyaysanız Jennifer Lopez makyaj uygulamasında göz altı kapatıcılarından yararlanabilirsiniz. Aydınlatma işleminde kullanacağınız gözaltı kapatıcıların renk tonunda, kendi cilt tonunuzun bir koyu rengini kullanmalısınız.
  • Göz makyajı ile ön plana çıkan Jennifer Lopez makyaj uygulamasında kaş kemiğinize açık tonlar sahip far uygulamasında bulunun. İnce likit uygulaması ile taçlandıracağınız göz makyajının ardından kaş kemiğiniz için uyguladığınız far işlemini açık tonlara sahip pudra ile sabitleyin
  • Mükemmel Jennifer Lopez makyajında göz kapağınıza bej tonlarına sahip far uygulamasında bulunun.
  • Göz makyajı ile yüz hatlarınızı belirginleştirmek adına siyah rimel uygulamasını gerçekleştirin. Dolgun bakışların birinci basamağında yer alan rimel uygulamasında kirpiklerinizi kıvırın. Bu işlemde kesinlikle alt kirpiklerinize rimel uygulamayın. Çünkü bu uygulama göz kapaklarınızın düşük görünmesine neden olmaktadır.
  • Bu işlem sonrasında siyah göz farını göz kapağınızın en iç kısmına uygulayın. Gülkurusu, kahve ya da pembe tonlarına sahip allık tonları aracılığı ile makyajınızın son adımını tamamlayabilirsiniz.
  • Jennifer Lopez makyajının ruj uygulamasında dudak kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Dudak çevresini netleştirmek adına uygulamaya alacağınız bu işlem sonrasında dudak kaleminin bir ton koyu renge sahip ruj ya da parlatıcıları kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Sizlerde mükemmel Jennifer Lopez makyajı ile kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfı içinde kavuşabilirsiniz. Mutlaka deneyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git