Jessica Alba’nın Güzellik Sırları - saglikdas.com

Jessica Alba’nın Güzellik Sırları

Jessica Alba’nın Güzellik Sırları
2 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.341 kez okundu.

Jessica Alba’nın Güzellik Sırları?

Her genç kızın hayalinde, Jessica Alba kadar güzel bir fiziğe ve harika görünen bir cilde sahip olmak vardır. Artık bu hayal gerçek olabilir. Çünkü Jessica Alba, bu güzelliğini beslenme alışkanlığına bağladığını söylüyor. 2 çocuk annesi olan ünlü yıldız, beslenmede yapacağınız 6 önemli değişiklikle, hayalinizdeki fiziğe ve cilde, kavuşabileceğinizi söylüyor. Sizler için bu 6 değişikliğin neler olduğunu araştırdık. Siz de Jessica Alba, gibi muhteşem bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, mutlaka bu 6 tüyoya dikkat etmelisiniz. İşte Jessica Alba’nın güzellik sırları:

Jessica Alba’nın Güzellik Sırları ve Çeşitleri

( Tatlandırıcıya Dikkat )

Tatlandırıcılar, herkesin bildiği gibi şeker yerine kullanılan gıdalardır. Ancak insan vücuduna oldukça da zararlıdır. Özellikle bayanlar, kilolarına dikkat etmek için şekerden uzak durmaya çalışırlar. Bu eksikliği de tatlandırıcılar la geçirmeye çalışırlar. Ancak tatlandırıcılar şekere göre hem daha zararlı, hem de daha çok acıkma hissi, yaratırlar. Bu yüzden tatlandırıcı tercihinizi, stevia ya da truvia yapmalısınız.

( Bol Su Tüketimi )

Jessica Alba, kalkar kalmaz su içtiğini ve her yemekten önce mutlaka 1 bardak ılık su içilmesi gerektiğini söylüyor. Bu sayede cildinin ve fiziğinin sağlıklı olduğunu dile getiriyor.

( Organikten Yana Olun )

Ünlü yıldız, birçok kişinin organik olmayan ürünleri kullanarak, kilo aldığını söylüyor. Obezite’ nin can dostu organik olamayan gıdalar, aynı zamanda yağ hücrelerini de besleyerek, kilo verememenizi amaçlıyor.

( Sebze Suyu İçmek )

Çoğu ünlü gibi jessica Alba da, sebze suyu tüketmekten yana. Ara öğün olarak sebze suyu içen Alba, açlık hissinin yatıştığını söylüyor. Ayrıca tadı güzel olmadığı için, içine kavun eklediğini deaçıkça vurguluyor.

( Yapraklı Gıdalar )

33 yaşında olan ünlü yıldız, haftada 3 defa yeşil yapraklı besinler tükettiğini söylüyor. Ayrıca sofrasından roka, semizotu ve marulu da, eksik etmiyor.

( Renkli Domates – Biber )

Yeşil yapraklı gıdaları haftada 3 defa yiyen güzel yıldız, haftanın diğer günlerinde de sebze yiyormuş. Atıştırmalık olarak çiğ sebzeleri tercih eden Jessica, gerekli vitaminleri almak için salatalık, domates ve biber, tüketiyor.

Jessica Alba’nın güzellik sırlarını uygulayarak, harika bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git