Kabızlık İçin Şifalı Bitkiler - saglikdas.com

Kabızlık İçin Şifalı Bitkiler

Kabızlık İçin Şifalı Bitkiler
3 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.015 kez okundu.

Kabızlık İçin Şifalı Bitkiler?

Kabızlık için şifalı bitkiler aracılığı ile mükemmel bir karışım hazırlayarak kısa zaman zarfı içinde kabızlık şikayetini geride bırakabilirsiniz. Doğal yöntemler ile hazırlayacağınız bu karışım tüm tedavi yöntemlerini geride bırakıyor. Organik ürün kullanımını sağlayan şifalı bitkiler kabızlık problemine kesin çözüm olanağı sağlıyor. Artarak devam eden kabızlık şikayeti günümüz problemleri arasında artış göstermektedir. Çok büyük ağrılar yaratarak kullanıcıya zorluk yaşatan kabızlık problemi vücut dengesini de etkilemektedir. Olumsuz sonuçları da beraberinde getiren kabızlık şikayeti cilt problemlerinde neden olmaktadır. Kabızlık için şifalı bitkiler aracılığı ile hazırlayacağınız karışımlar sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Kabızlık İçin Şifalı Bitkiler ve İle Hazırlanılan Karışım

  • 1 su bardağı süt ya da yoğurt
  • 1 adet kurutulmuş incir
  • 2 çorba kaşığı yulaf
  • 2 adet kuru kayısı
  • 1 tatlım kaşığı keten tohumu

Öncelikle kayısı ve inciri ince ince kıyın. Bu işlem sonrasında karışıma keten tohumu ve yulafı ekleyerek her gün kahvaltıdan önce 1 kaşık tüketin. Yapacağınız bu uygulama probleminizin kısa zaman zarfı içinde yok olmasını sağlayacaktır.

Kabızlık İçin Bitkisel Çözüm:

  • 4 adet siyah kuru erik
  • 1 çay kaşığı kepek unu
  • 1 bardak su

Dillere destan kabızlık için hazırlanılan karışım aracılığı ile kabızlık problemine çözüm olanağı sağlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız karışım için öncelikle bir su bardağı suyu kaynatın ve ardından 4 adet siyah kuru eriği ilave edin. Bu işlem sonrasında sabah kalktığınızda erikleri tüketin.  Daha sonra erikleri kaynattığınız suyun içine 1 çay kaşığı kepek unu ilave ederek karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı sabah 1 bardak tüketin. Gözle görülür bir fark edeceğiniz bu harika karışımlar aracılığı ile tedavinizi kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz. Tüketeceğiniz kuru erik bağırsaklarınızın çalışmasını sağlayarak kabızlık probleminin giderilmesini sağlamaktadır. Kısa zaman zarfında etkili sonuçlar doğurmanızı sağlayan şifalı bitkiler aracılığı ile tüm negatifliklerden kurtulabilirsiniz. Kabızlık sorunu aynı zamanda kilo alma problemini de beraberinde getirmektedir. Bu tür problemleri geride bırakarak çözüm olanağına kavuşmak istiyorsanız kabızlık için şifalı bitkilerden yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git