Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır
4 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.101 kez okundu.

Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kendinize çok güzel kahverengi bir elbise aldınız. Altına da elbisenin rengine uyan ayakkabılar. İlk fırsatta giymeyi planlıyorsunuz. Şıklığınızı tamamlayacak tek bir şey var. O da kahverengi göz makyajı. Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum diye düşünüyorsanız üzülmeyin, kahverengi göz makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabı burada. Kahverengi göz makyajının güzel bir özelliği var, o da her göz rengiyle uyumlu olması. Her renk makyaj, her göz rengiyle uyumlu olmayabiliyor ama kahverengi göz makyajı renk tonları iyi ayarlandığında, her renk göze yapılabilecek bir makyaj çeşidi oluyor. Bu da aslında onu herkesin merak ettiği bir konu haline getiriyor. Kahverengi göz makyajı nasıl yapılır sorusu zihinlerde dolaşıyor.

Kahverengi göz makyajının nasıl yapıldığıyla ilgili pratik ipuçlarına geçmeden önce en sevdiğiniz kişisel bakım ürünleri mağazasına gidip kapatıcı, kahverenginin açık, orta ve koyu tonlarını içeren far, kahverengi eyeliner ve kahverengi rimel almanız gerekiyor. Bunlara zaten sahipseniz işte size kahverengi göz makyajı yapmanın ipuçları:

Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır İşte Yöntemleri

  • Önce kapatıcıyı göz çevresine sürün. Kahverengi farınızdaki en açık tonu göz kapağınıza yayın.
  • Sonra orta kahverengi tonunu göz çukuruna sürün.
  • Fardaki en koyu tonu göz ucuna sürün, böylece gözleriniz daha belirgin olacaktır.
  • Farla ilgili bu işlemleri tamamladıktan sonra sıra eyelinera geldi. Bunun için kahverengi bir eyelinera ihtiyacınız olacak. Kahverengi eyelinerı kirpiklerin üzerine sürün.
  • Son olarak kahverengi rimeli kirpiklerinize uygulayın.

Böylece kahverengi göz makyajınız hazır. Artık dışarı çıkıp herkesi muhteşem gözlerinizle etkileyebilirsiniz. Kahverengi göz makyajının başka bir özelliği sadece kahverengi ve tonlarında olan kıyafetlerle değil, başka renklerdeki kıyafetlerle de büyük bir uyum göstermesi. Örneğin mavinin ve yeşilin bütün tonlarındaki kıyafetlerinizle de kahverengi göz makyajını kullanabilirsiniz. Mavi, lacivert, turkuaz, haki ve bunların kombinasyonlarının hepsinde kahverengi göz makyajını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok renkle uyumlu olan ve gözleri çok güzel gösteren kahverengi göz makyajına bir kez alıştığınız zaman favoriniz haline gelecek, vazgeçilmeziniz olacak. Kahverengi göz makyajınız sayesinde ortaya çıkan gözleriniz çok etkileyici görünecek, gittiğiniz her yerde gözleri üstünüze çekeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git