Kalıcı Dudak Makyajı - saglikdas.com

Kalıcı Dudak Makyajı

Kalıcı Dudak Makyajı
5 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.200 kez okundu.

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Kalıcı dudak makyajı ile kusursuz ve marjinal bir görünüme kavuşmak artık çok kolay olacak. Tüm kadınların vazgeçilmezi olan dudak makyajı işlemi şekil bozukluğu ve dolgunluk problemi yaşayan bayanlar için biçilmiş kaftan olacaktır. İpeksi bir bakım elde ederek dudaklarınızın parlak bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız kalıcı dudak makyajı aracılığı kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek kalıcı dudak makyajı için size vereceğimiz tüyoları kullanarak sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Makyajı İçin 4 Adım Yöntemi

 1. Mükemmel kalıcı dudak makyajında öncelikle işlem uygulanacak yer lokal anestezi aracılığı ile uyuşturulur. Daha sonra krem uygulaması yapılır. Bu uygulama kalıcı dudak makyajı işlemi sırasında ağrı ve acı duymanızı engellemektedir.
 2. Dudak uyuşturma işlemini gerçekleştirildikten sonra dudak çevresine kontör çizilerek istenilen şekil verilir. Dolgunluk seviyesi de çözüme kavuşturulduktan sonra çizimin yüz hatlarınıza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ardından kontrol işlemi tamamlanarak dudağın iç kısmı renklendirilmelidir.
 3. Tüm bu işlemler sonrasında uzmanlar yaptığı uygulamanın hasta tarafından kabul edilip edilmeyeceği sorarak onay alınır.
 4. Yapılacak bu işlemde çizilen kontör çerçeve ile dudağınıza uyguladığınız renk tonu aynı olmalıdır.

Kalıcı Dudak Makyajından Sonraki Uyarılar

 • Yaklaşık 30, 40 dakika süre içinde gerçekleşecek kalıcı dudak makyajı sırasında batma hissi duyabilirsiniz. Bu tür problemler işlem sırasında sık sık karşılanmaktadır.
 • Ufak yan etikler sonrası eski sağlığınıza tekrardan kavuşabilirsiniz. Uygulayacağınız kalıcı dudak makyajı sonrasında ilk günler güneş ışınlarından korunmalısınız.
 • Bir hafta sonrasında tüm yan etiklerden kurtularak eski rutin yaşamanıza geri dönebilirsiniz.
 • Kalıcı dudak makyajı yapılan bölge kesinlikle kuru kalmamalıdır. Nemlendirici, bakım maskeleri ve özel bitkisel yağlar aracılığı ile karışım elde edilerek işlem görülen yeri nemlendirmelisiniz.
 • İşlem uygulanılan bölgenin steril kalmasına özen göstermelisiniz.
 • Uygulanan kalıcı makyaj işlemi sonrası dudağınızın 3 gün boyunca su ile temasa geçmemesine özen göstermelisiniz.
 • Uygulamanın ilk 7 günü ruj, parlatıcı ve kozmetik ürünlerden uzak durmalısınız.

Marjinal bir görüm elde etmek isteyen bayanlar için biçilmiş kaftan olacak kalıcı dudak makyaj işleminde ve sonrasında size verdiğimiz öneriler doğrultusunda kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git