Kapı Barfiksi ve Özellikleri - saglikdas.com

Kapı Barfiksi ve Özellikleri

Kapı Barfiksi ve Özellikleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.

Kapı Barfiksi ve Özellikleri?

Sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak, herkesin arzu ettiği, bu uğurda zamanını ve parasını spor salonlarına döktüğü bir faaliyettir. Bu faaliyetlerin alternatifleri, evde spor aletleri ile yapılabilenlerdir. Bunlardan birisi de kapı barfiksidir. Kolları kuvvetlendirmek ve vücudu belli bir şekle sokmak için ağırlık çalışmak gerekir, ağırlık kaldırmanın en pratik uygulamalarından biri de kendi ağırlığını kaldırmaktır. Bunu illaki spor salonlarındaki barfiks aleti ile yapmak zorunda değiliz. Artık evde de barfiks çekebileceğimiz bir aletimiz var. Kapı barfiksi ve özellikleri itibari ile evde çalışılabilen diğer kondisyon aletleri, kendi başına uygulanabilen kuvvet kazanma yöntemlerindendir. Bunlar kendi kendine çalışmayı seven insanların spor salonlarına olan mecburiyetlerini ortadan kaldırırlar.

Kapı barfiksi ve özelliklerinden bahsedecek olursak, kapının iki ucuna takılabilen portatif çubukları ile evde kuvvet çalışması yapılabilir, metal yapısı ile oldukça şık bir görüntüsü olan bu spor aleti sayesinde evde barfiks çekmek rahatlığına kavuşmak mümkün. Vücut çalıştırmak ve geliştirmek adına kullanılan bu aletin faydaları ise şu şekilde sıralanabilir;

Kapı Barfiksi ve Özellikleri İle Faydaları

  • Kol kaslarının güçlenmesini sağlar,
  • Kan dolaşımını hızlandırması ile yağ yakılmasına yardımcı olur.
  • Belli bir kuvvet ve kalori yakılacağından dolayı, ter atılacak ve kilo verilmesi kolaylaşacaktır.
  • Vücudun iskelet yapısında esnekleşme sağlayarak hantallıktan kurtarır.

Çok kısa bir zaman içinde ülkemizde yaygınlaşan ve kendini tanıtan kapı barfiksi aletinin en tanınmışı, en kaliteli markalardan biri olan ravel markasıdır. Kalitesi ile kendini kanıtlamış ve şu anda ulaştığı satış rakamları ile rekor kırmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git