Karın Yağlarını Eriten Egzersizler - saglikdas.com

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler
8 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.136 kez okundu.

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler Nelerdir?

Karın yağlarını eriten egzersizler aracılığı ile sizlerde kıs zaman zarfında hayalinizdeki vücut formuna sahip olabilirsiniz. Tüm bayanların korkulu rüyası içinde yer alan bölgesel kilolar diyet aracılığı ile desteklenerek uygulanan egzersizler aracılığı ile çözüme kavuşturulabilir. Günde 1 saat uygulamaya alacağınız karın yağlarını eriten egzersizler ile sizlerde kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Karın yağlarından kurtulmanın ilk adımı ellerinizi ensenizde birleştirerek üstü yere uzanın. Bu pozisyon sonrasında bacaklarınızın bitişik halde durmalıdır. Bu uygulamada karnınızı içeri doğru çekmeli ve nefes alıp verme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu pozisyondayken 10 a kadar saymalı ve karın kaslarınızdan güç alarak işlemi tekrarlamalısınız. İkinci karın yağlarını eritme adımında ise kollarınızı ve bacaklarınızı 60 derecelik açılar ile açmalısınız. Daha sonra karnınızı içeri çekerek bırakmalısınız. Rutin olarak tekrarlayacağınız bu işlem karın yağlarınızın yanmasını sağlayacaktır.

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler ve Uygulama Yöntemleri

Bu uygulama sonrasında ellerinize 1 kiloluk dambıllardan alarak sırt üstü uzanın. Kollarınızı göğüs hizasında birleştireceğiniz bu pozisyonda nefes alıp vererek karınızı içeri çekip bırakın. Bu uygulamayı gerçekleştirirken karnınıza doğru kalkma işlemini gerçekleştirin. Nefes alırken bacaklarınızı indirmeyin ve sağa doğru gövdenizi çevirin. 20 kere tekrarlayacağınız bu uygulama aracılığı ile göbeğinizdeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Son uygulamada ise eline 1 kiloluk dambıl al ve sırt üstü uzan. Ayaklarını yere doğru sabitleyeceğin bu uygulamada karnını içeri doğru çekip bırakırken nefes alıp ver. Bu işlem sırasında vücudunu öne doğru yuvarlayarak adımı sonlandır. Sizlerde karın yağlarını eriten egzersizler aracılığı ile kısa zaman zarfında kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git