Kaş Dövmesi - saglikdas.com

Kaş Dövmesi

Kaş Dövmesi
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.757 kez okundu.

Kaş Dövmesi?

Kaş dövmesi işlemini, genellikle seyrek kaşlılar ya da kaş şeklini beğenmeyenler yaptırır. Seyrek kaşlı bayanlar, daha sık kaşlara sahip olmak için, bir takım yöntemler denerler. Bu yöntemler bazen sağlıklı, bazen ise etkili değildir. Bunun için kaşlara dövme yaptırmak, oldukça mantıklıdır.Zamanla dökülen kaşlar ya da çok az çıkan kaşlar, pek de güzel bir görünüme sahip değildir. Bunun için dışarı çıkarken kaşları boyamak yerine,kaş dövmesi yaptırmak daha kolaydır. Sizler için kaş dövmesinin nasıl yapıldığını ve fiyatının ne kadar olduğunu araştırdık.

Kaş Dövmesi Nasıl Yapılır?

  • Kaş dövmesine başlamadan önce, kişinin istediği kaş modeli ve rengi seçilir. Daha yumuşak bir ifade vermek için, önceden kaş çizilir.
  • Dövme yapılmadan önce kaşlar ve çevresi uyuşturulur. Bu sayede kişi hiçbir acı ve ağrı hissetmez.
  • Kaş dövmesi işlemi yaklaşık olarak 50 – 60 dk. sürer.
  • Dövmeden önce kaşlar, kalemle çizildiği için uygulama esnasında şekil bozukluklarına rastlanmaz. Kalemle çizilmezse, şekil bozukluğu oluşabilir ve dövme kalıcı olduğu için, bu bozukluktan kurtulmak zaman alabilir.
  • İlk uygulamadan sonra, doktor bir tarih verir. Bu tarihte gelinerek kaşların üzerinden bir daha geçilir. Bu sayede dövme daha etkili olmuş olur.

Kaş Dövmesi Fiyatları Ne Kadardır?

Kaş dövmesinin fiyatları, uygulanan kliniğe ve malzemelerin kalitesine göre, farklılık gösterebilir. Bulunduğunuz şehir de bu faktörler arasındadır. Ortalama fiyatla yaklaşık olarak 250 – 400 arasındadır. Eğer 250 den daha ucuz bir yer bulursanız, uygulamayı yaptıracağınız yeri iyi araştırmalısınız. Ancak bu fiyat indirimli ise araştırmanıza çok fazla gerek kalmaz Kaşlarınıza dövme yaptırarak, hayalinizdeki kaşlara kavuşacaksınız. Her dışarı çıktığınıza, kaşlarınızı kalemlerle boyamanıza gerek kalmadan, yapılan kaş dövmesinin hiçbir şekilde zorluğu yoktur.

Oldukça etkili çözümler sunan kaş dövmesi uygulaması ile öz güveniniz de yerine gelmiş olacak. Bu dövmeyi hem siz yaptırabilir, hem de bu sorunu yaşayan sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz de bu dövme sayesinde hayallerindeki kaş şekline ve rengine kavuşmuş olur. Ancak kötü malzeme kullanan yerlere ve sağlıklı olmayan kliniklere, gitmeniz sağlığınız açısından tavsiye edilmez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git