Kaş Kirpik Serumları - saglikdas.com

Kaş Kirpik Serumları

Kaş Kirpik Serumları
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.

Kaş Kirpik Serumları?

Kaş ve kirpiklerimiz, yüzümüzün vitrinidirler. kaş ve kirpiklerimiz sayesinde yüzümüzde anlam oluşur. Yeteri kadar bakım yapılmadığı takdirde, kaşlar küser. Ve bir daha aynı bölgede çıkmamaya başlar. Aynı şekilde kirpiklerimize de bakım yapmaz ve temizlemezsek, dökülme sorunuyla karşı karşıya gelebiliriz. Kirpikleriniz ve kaşlarınıza, kaş kirpik serumları kullanarak, etkili bir bakım yapabilirsiniz. Kaşlarınız ve kirpiklerinizle tekrar barışabilir, yeniden dolgun kaşlar ve uzun, gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. En iyi kaş kirpik serumları hangileridir? Sizin için araştırdık.

Kaş Kirpik Serumları ve Kaş Kirpik Besleyici Ürünler

Ave Seena Jet- Set Eyebrow Perfection Jel

Bu jel sayesinde, kaşlarınız beslenecek ve daha gür bir hale gelecektir. Ürünün içerisinde yer alan homotaurune, biotin kompleksi, soya proteini ve saçı besleyen keratin sayesinde, kaşlar yeniden dolgunlaşarak, güçleniyor ve sağlıklı bir şekilde uzuyor. Ürünün içerisindeki bitki özleri, kaşların dökülmesini önlüyor ve kaşların daha dolgun olması hedefleniyor. Bu kaş bakım ürünleri kullanmak için, aplikatörü mevcuttur. Ve kolayca uygulanabilir. Ayrıca jel yapısı sayesinde, kolayca emiliyor. Bu muhteşem ürüne sahip olmak isteyenler için

Ürünün fiyatı: 159,30 TL

Mac Brow Finisher Kaş Bakım Kalemi

Kaşlara uygulandığı andan itibaren, muhteşem bir görüntü veren bu ürün, kaşların dolgun, bakımlı ve parlak, görünmesini sağlıyor. Kaşların doğal rengini ortaya çıkarırken, aynı zamanda kaşların boşluklarını dolgunlaştırarak, daha gür görünmelerini sağlıyor.

Ürünün fiyatı: 44 TL

Eeose Kaş Kirpik Serumu

Kirpiklerinizin doğal yapısını bozmadan, kirpiklerinizin uzaması ve güçlenmesi hedef alınarak üretilmiş bu ürünü, kullanmaya başladıktan iki hafta sonra, kaşlarınızda ve kirpiklerinizde belirgin bir artış olduğunu göreceksiniz. Bu ürün tüm testlerden geçirilmiş ve harika sonuçlar elde edilmiştir. Bu harika ürünü kullanarak, 1,5 ay sonra kirpik ve kaşlarınızda % 72 oranında bir artış olduğunu görecek, içerisinde hiçbir zararlı madde olmadığından, gönül rahatlığıyla kullanacaksınız. Bu mucize

Ürünün fiyatı: 93 TL

M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Ve Kirpik Çıkarıcı Gloss

Kirpik Çıkarıcı Serum:

kirpiklerinizin en doğal haliyle güçlenerek, çıkmasını ve kirpik köklerinizi hedef alan bu ürün, dolgun ve güçlü kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor. Uzmanlarca tüm dozları mükemmel bir şekilde, ayarlandığından muhteşem sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

Ürünün fiyatı:339 TL

M2 Lashes Kirpik Uzatıcı:

Yukarıdaki serum ile birlikte kullanıldığı takdirde, daha etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. Kirpiklerinizi canlandırıyor ve besliyor. Daha sağlıklı, canlı ve parlak kirpiklere ulaşmak için, tercih etmeniz gereken muhteşem bir ürün.

Ürünün fiyatı: 129 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git