Kaşları Kalın Göstermenin Yolları - saglikdas.com

Kaşları Kalın Göstermenin Yolları

Kaşları Kalın Göstermenin Yolları
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.315 kez okundu.

Kaşları Kalın Göstermenin Yolları Nelerdir?

Kalın kaşlara sahip bayanlar ince kaşları olan bayanlardan daha avantajlıdırlar. Düzgün bir biçimde şekil vererek güçlü bir bakış ve yüz ifadesi yakalamak mümkündür. Derin anlamlı bakışlar kazanmak için kalın kaşlara ihtiyaç duyan bayanlar aynı ortak sorunu yaşarlar. Kaşları kalın göstermenin yolları mevcuttur. Kaşları kalın göstermenin yolları aşağıdadır.

Kaşları Kalın Göstermenin Yolları ve Çeşitleri

Kalemle Kaş Kalınlaştırma: Kaşların ince ve Boş kısımlarını kalemle çizerek ve boyayarak dolgunlaştırma belirginleştirme yöntemi ne denir. Kaş fırçasıyla tarayıp düzeltmelisiniz. Kaş kiti temin ederek kaşı boyama da kullanabilirsiniz. Kitler içerisinde en az iki renk vardır. Kaşınıza uygun tonlarda kaş kitleri mevcuttur.

Boya ile Kaş Kalınlaştırma: Kaşlar boyamak suretiyle kalınlaştırılacak ise dağılmaması için kaş sabitleyici sprey edinmelisiniz. Aksi takdirde boya yüzünüze dağılır. Daha da hoş bir görünüm için kaş aydınlatıcıları mevcuttur.

Kalıcı Makyaj ile Kaş kalınlaştırma:

Tamamen kaşsız bayanların tercih edebileceği bir yöntemdir. Kalıcı kıl tekniğidir, hemen cilt altına uygulanmakta olup organiktir. Micro Pigmentation adı verilir. Steril bir iğne ile gerçekleştirilir alerjiye neden olmaz. Kalıcı makyaj sayesinde kaşa, eye liner  (göz çizgisi) ile belirginlik kazandırılır. Bu teknik sayesinde 5 yıla kadar kalıcılık elde edilebilirsiniz. Kıl tekniği daha çok tercih edilir. Yeterli olmadığı durumlarda Mikro Noktalar, Mikro Gölgeler çalışmaları da uygulanılabilir. Kıl tekniğiyle elde edilmek istenen doğal görünümdür. Sonucu gerçek kaşlarınızmış gibi görünecektir. Uygulamaların kalıcılığı cilt tiplerine göre farklılık göstermektedir.

*Uygulama sonrası kabuklanma olursa dokunmamalı, soymamalı zarar vermemelisiniz.

*Uzun süreli tatil ve güneşe maruz kalma, solaryum uygulamanın ömrünü azaltacağından dikkat edilmelidir

*Pigmentasyon işlemini yapacak olan kişi uzun yıllar en az 5-6 yıl tecrübeli olmalıdır.

*Renklendirme işleminde kullanılan malzemeler, zamanla hücrenin kendi kendisini yenilemesi sayesinde kendiliğinden kaybolurlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git