Kepek Şampuanları - saglikdas.com

Kepek Şampuanları

Kepek Şampuanları
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.345 kez okundu.

Kepek Şampuanları Faydaları

Tamamıyla bir deri problemi olan saçlardaki kepekler, temelde ölü deridir. Bu sorunun giderilmesi için ise saçı sık sık yıkamak toplumda kabul görmüş bir yöntem olmuştur. Ancak saçı çok sık yıkamak zararlı bir uygulamadır. Sürekli yıkanan saçlar, kolay beslenemez. Saçı besleyen yağ, saçın tamamına nüfuz edemeden yıkama sonucu saçlardan uzaklaştırılmış olur. Bu da olumsuz bir etmen olarak karşımıza çıkar.

Sonuç olarak beslenmemiş, mat saç sorunu hasıl olur. Doğru aralıklarla yapılan saç yıkama işlemi hem saç sağlığını koruru hem de kepek oluşumunu engeller. Piyasada kepeğe karşı savaştığını iddia eden pek çok marka yer almaktadır. Ancak global manada kabul görmüş ve müşteri memnuniyetini kazanmış kepek şampuanları öncelikli olarak tercih edilmelidir. En iyi kepek şampuanları sizler için aşağıda sıralanmıştır.

Kepek Şampuanları ve Çeşitleri

  • Tresan Anti Dandruff Kepeğe Karşı Şampuan: Tresan marka şampuanlar, içeriğinde bulunan doğal özlerle dikkat çeker. Bu üründe de bulunan: şerbetçi otu, rezene, ısırgan otu, civan perçemi, ökse otu ve oğul otu gibi doğal bitki özleri sayesinde kısa sürede kepeklerde azalma görülecektir. Bu maddelere alerjisi olan bireyler, bu ürünü kullanmamalıdır.
  • Syoss Kepek Kontrol Şampuanı: Syoss markası global manada kendini ispat etmiş markalardandır. Bu ürünle daha ilk kullanımla birlikte kepeklerde gözle görülür bir azalmaya şahit olacaksınız.
  • Revigen Anti Stres Kepek Şampuanı: İçinde ulmus özü bulunan bu ürün, stres temelli yaşanan saç ve kepek problemleri için bire birdir.
  • Dermoskin Antiseborrheic Kepek, Pullanma ve Kaşıntı Sorunlarında Yardımcı Şampuan: Bir haftada etkisini göstermeye başlayan bu şampuan, deri dostudur ve dermatologlar tarafından özel olarak üretilmiştir.
  • Bioderma Node Ds Cream Kepek Şampuanı: Kaşıntı sorunlarını çözme konusunda etkin olan Bioderma Node Ds Cream, saça iyice yedirilmeli ve saç derisine nüfuzu sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde tam fayda sağlanabilmektedir.
  • Loreal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Kepek Şampuanı: Tüm marketlerde kolaylıkla bulunabilecek Loreal Paris serisinin bu ürünü de kepeğe karşı son derecede etkilidir ve çok kısa sürede etkisini gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git