Keratin Maskesi Özellikleri - saglikdas.com

Keratin Maskesi Özellikleri

Keratin Maskesi Özellikleri
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.127 kez okundu.

Keratin Maskesi Özellikleri?

Keratin maskesi,saçın yapısını oluşturmaktadır. Saçlarınızda kırıklar, kirli hava ve yıpranma nedeniyle kaybolan kereatini, keratin maskesi kullanarakgiderebilirsiniz. Saçlarınız zaman içerisinde kirli hava, fön makinesi, gibi etkenlerle yıpranarak bakıma ihtiyaç duyar.Keratin maskesi özelliklerini merak ediyor ve içerisinde keratin barındıran ürünleri öğrenmek istiyorsanız, yazımızı okumalısınız.

Keratin Maskesi Özellikleri ve Keratin Maskesi Markaları

Urban Care Collegen &Keratin Saç Maskesi

Saçınıza 1 dakikada bakım yapmak istiyorsanız ve keratin maskesi özelliklerini merak ediyorsanız, bu ürünü denemelisiniz. İçerisinde amino asit bulunduran bu keratin maskesi, saçınızda oluşan kırılma, yıpranma ve kuruluğu, nem kazandırarak giderir. Saçlarınız kolayca taranır. Yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya kavuşur.

Ürünün fiyatı: 20 TL

Selective Ammino Keratinli Saç Maskesi

Zaman içerisinde,saçlarda protein yapısı bozulabilir. İçerisinde bulunan provitamin B5 sayesinde, saçlarınıza nem kazandıran bu ürün, aynı zamanda hızla protein yükselmesi yaparak saçlarınızı güçlendirir ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Ürünün fiyatı:32 TL

Zenix Keratin Ve Argan Yağlı Saç Maskesi

Saçlarınızı saniyeler içinde onaran bu keratin maskesi sayesinde, saç kırıklarınızın yok olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda saçlarınız pürüzsüz ve yumuşak olacak. Kolayca taranabilecektir. Çok yıpranmış saçlar için ideal bir üründür.

Ürünün fiyatı:25 TL

Loreal Pro Saçlar İçin Keratin Dolgu Maskesi

Saçlarınızın yapısını onaran, özel bir formüle sahiptir. Bu ürünü kullanarak güçsüz saç tellerinizi canlandırabilir,saçlarınıza hacim kazandırabilir ve koparak dökülmelerin önüne geçebilirsiniz. Saçlarınızda mükemmel bir bakım istiyorsanız, bu ürünü kullanmanız yeterlidir.

Ürünün fiyatı:70 TL

Wella Keratinli Yapılandırıcı Saç Maskesi

Saçlarınızın daha kolay şekil alması ve koparak dökülmeleri önlemek için, mükemmel bir bakım sağlar. Saçlarınızdaki matlık  ve kuruluk problemleriyle etkili bir şekilde mücadele ederek, daha dirençli ve pürüzsüz saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.saçlarınızda oluşan yumuşaklık ve parlaklığa gözlerinizle şahit olacaksınız.

Ürünün fiyatı:97 TL

BCBonacure Keratin Maskesi

Saçlarınızın bozulan yapısını düzeltmek için, bu ürünü kullanabilirsiniz. Saçlarınızın yapısını 1 ay içerisinde onararak, tedavi eder. İçerisinde keratin özü olduğu için, saçlarınızda mükemmel bir yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Yıpranmış saçlarınızı tedavi etmek için bu ürünü tercih ederek, saçlarınıza harika bir bakım yapmış olursunuz.

Ürünün fiyatı:99 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git