Keratinli Şampuanlar - saglikdas.com

Keratinli Şampuanlar

Keratinli Şampuanlar
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.861 kez okundu.

Keratinli Şampuanlar ve Etkileri

Keratin, saçlar için önemli bir bakım maddesidir. Yıpranmış saçlar için oldukça önemli rol oynayan keratin,brezilya fönü sonrasında da gerekli olan maddelerden, bir tanesidir. Boyalı ve çok fazla işlem görmüş saçların ihtiyacı olan tek şey,keratinli şampuanlardır. Sizler için keretinli şampuanları ve içeriklerini araştırdık.

Keratin İçeren Şampuanlar ve Çeşitleri

( Argan cure keratinli şampuan )

İçeriğinde yer alan keratin ve argan yağı sayesinde, saçları kolayca onarma gücüne sahip olan bu şampuanı, kuaförler de müşterilerine uygulamakta ve tavsiye etmektedir. Argan cure keratinli şampuanın içerisinde yer alan E vitamini sayesinde, saçlara ekstra bir bakım sağlıyor. Her saç tipine uygun olan bu şampuan, özellikle kuru ve yıpranmış saçlarda etkisini 2 kat daha fazla, gösteriyor. Aynı zamanda kimyasal maddelerden uzak duran bu şampuan, saçlara eski sağlığını geri veriyor.

( Loral expert pro keratin şampuanı )

Yıpranmış saçları ve çok çabuk kırılan saçları, hedef alan bu şampuan, kısa sürede saçlarınızı onararak, eski sağlığına kavuşturuyor. Saçların güçlenmesine de etki ediyor. Boyadan ve çeşitli saç malzemelerinden dolayı yıpranan saç tellerinizi, tek tek onarıyor. Saçlara adeta bir kalkan geren bu şampuan, dışarıdan gelebilecek her türlü soruna karşı saçları koruyor.

( Gliss ultimate repair keratin şampuanı )

Bu şampuanı uyguladığınız andan itibaren, saçları onaran gliss ultimate repair keratin şampuan, yıpranmış ve güçsüz düşmüş saçlarınızı, kökten uca kadar onararak beslenmesine yardımcı oluyor. Sıvı bir yapıya sahip olan bu şampuan, saçlardaki kırıkları % 100 onararak, etkili bir bakım sunuyor.

( Organix keratin kırılma engelleyici şampuan )

Adı üstünde bu şampuan, kırılmalara karşı ve ince telli saçların yıpranmasına karşı etkili bir rol oynuyor. Saçın elastikliğini arttırarak, kolay tarama imkânı sunuyor. Bu şampuan tamamen doğal maddelerden yapılmıştır ve içerisinde parapen maddesi, yer almaz.

( Garlex keratin etkili şampuan )

İçerisinde B vitamini ve sarımsak bulunan bu şampuan, alanında uzmanlaşmıştır. Vitamin takviyesi yaparak, saçlardaki hasarlı bölgeyi tespit eder ve onarılmasında yardımcı olur. Saçların kopmasını ve kırılmasını önleyen bu şampuan, aynı zamanda kokusuzdur. Saydığımız bu keratinli şampuanları kullanarak saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git