Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm - saglikdas.com

Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm

Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.399 kez okundu.

Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm?

Kıl dönmesine bitkisel çözüm ile ağda sonrası oluşan kıl batmalarına ve bu neden ile oluşan kılın deri içinde büyüyerek iltihaplı sivilcelerin oluşmasına karşı önlem alabilirsiniz. Size vereceğimiz tarif ile kıl dönmeleri oluşmayacak böylece kıl batığı sorunu ile de uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.Ağda yaptıktan sonra kullanabileceğiniz yöntem sayesinde kıl dönmesini engellemek mümkündür.

Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm Yöntem Tarifi

  • Bir yemek kaşığı susam yağı
  • Bir tatlı kaşığı deniz tuzu
  • Bir yemek kaşığı limon kabuğu rendesi
  • 1/2 kahve fincanı kahve telvesi
  • Bir tatlı kaşı kekik yağ

Rendelenmiş limon kabuğuna susam yağı ve kekik yağı ile kahve telvesini, deniz tuzunu ekleyin ve karıştırın. Sonra cildinize sürün ve masaj yaparak iyice yayın. Bir süre bekledikten sonra ılık duş alın ve nemlendirici kullanın. Bu tarif ve yöntem sayesinde kıl dönmesi ile bir daha karşılaşmazsınız ve önceden oluşmuş kıl dönmeleri ve batıklarının da bir süre sonra kaybolduğunu görürsünüz. Hemen her kadının yaşadığı batık ve kıl dönmesi sorununa karşı kullanılan keseleme ve sık ağda yapma yöntemleri kesin çözüm sağlamamakta ve cildi tahriş etmektedir.

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteriz, yazın bikini giymek isteriz, güneşlenmek isteriz ancak kıl tüy işleri hep sorun olur. Tüylerin az uzaması ile dahi hemen ağda yapmak isteriz ama tüyler kırıldığı için deri altında büyümeye başlar bu kez kese kullanırız ve cildimizi iyice tahriş ederiz çünkü kese kıl batıklarının çıkmasına yardım etmez. Yukarıda verdiğimiz tarifi ağda sonrasında rutin bir şekilde kullanırsanız mevcut batıkların temizlendiğini fark edebilirsiniz ve tekrar kıl dönmesi ile oluşan batıkların oluşmasına engel olabilirsiniz.

Kıl dönmesine bitkisel çözüm önerimizi denemeniz rahat bir yaz ve tatil geçirmenize yardımcı olacak pürüzsüz batıksız bir cildiniz olacaktır. Deneyin ve mükemmel sonucu kendiniz görün. Kıl dönmesi için bir diğer çözüm ise ısırgan lapasıdır. Isırgan lapasını denemek isterseniz kullanacağınız bölgenin genişliğine göre kurutulmuş ısırgan otunu yumuşayıncaya kadar bir miktar suda haşlayın ve ılınınca kıl dönmesi oluşan bölgeye sürün ve 15 dakika bekledikten sonra yıkayın. Bu işleme bir hafta devam edin. Kıl dönmelerinin kalmadığını göreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git