Kilo Aldırıcı İlaçlar - saglikdas.com

Kilo Aldırıcı İlaçlar

Kilo Aldırıcı İlaçlar
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.394 kez okundu.

Kilo Aldırıcı İlaçlar Nelerdir?

“Ne yese yarayan”lar olduğu gibi, “yiyip yiyip kilo alamayanlar”lar da azım sanamayacak kadar çok. Bu gibi durumlarda dışarıdan gıda takviyesiyle sağlıklı kilo alınabilir. Tabii ki her ilaçta olduğu gibi kilo aldırıcı ilaçların da doktor kontrolünde alınması sağlık açısından daha uygun olacaktır. Bu yazıda kilo aldıran bazı ilaçları görebilirsiniz.

Kilo Aldırıcı İlaçlar ve Zararları

Bontavi Kilo Aldırıcı

Bitkisel içeriğiyle doğal kilo aldırma özelliğiyle tercih edilir. İçeriğindeki doğal karışım kişide iştahı açar ve sağlıklı yoldan kilo alınmasını sağlar. Sabah ve akşam yemekten önce aç karnına içilen bu ilacı, hamileler, emziren annelerin kullanması uygun değildir.

Gainmax Kilo Aldırıcı

İştahı kapalı olanların rahatlıkla kullanabileceği bu ilaç içinde hiçbir kimyasal barındırmamasıyla tercih sebebidir. Keçi boynuzu, vücudun ihtiyacı olan vitaminler, ve ginseng bitkisiyle bölgesel yağlanma olmadan kilo alma özelliği taşıyor. 15 yaşından küçüklerin, hamilelerin ve emziren kadınlara doktor kontrolü dışında kullanmamalıdır.

Bombax Kilo Aldırıcı

Özellikle sporcuların ihtiyacı olan kilo alınımını hızlı bir şekilde sağlar. Kullanmaya başladıktan itibaren yoğun bir açlık hissi verir ve yemek yemeyi sever hale gelirsiniz. Günde 2 kere, sabah ve akşam olmak üzere yemekten önce tokken kullanılır.

W-max Kilo Aldırıcı

Vücudun direncini artırıp sindirim sisteminin düzenlenmesinde etkilidir. İçeriğinde keçi boynuzu, buğday unu, keten tohumu gibi doğal gıdalarla bitkisel bir kilo alma yoludur. Öğünlerden sonra günde 3 kez kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git