Kilo Almanın Doğal Yolları - saglikdas.com

Kilo Almanın Doğal Yolları

Kilo Almanın Doğal Yolları
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.021 kez okundu.

Kilo Almanın Doğal Yolları Nelerdir?

Doğanın bize sunduklarını kullanarak doğal bir şekilde kilo almak mümkündür. Doğal bir şekilde kilo almak için bitki ve meyvelerden yararlanabilirsiniz. Bitkilerden elde edilen özleri tüketerek doğal bir şekilde kilo alabilirsiniz. Kilo almanın doğal yollarını sizde öğrenmek isterseniz aşağıdaki yazıya bir göz atmanız yeterli olacaktır.

Kilo Almanın Doğal Yolları ve Yöntemleri

  • Geceleri yatmadan önce içilen sütün kilo aldırdığı bilinen bir geçektir. İçtiğiniz sütün içine harnup pekmezini eklemeniz sizin kilo almanızı kolaylaştıracaktır.
  • Bir portakal kabuğunu mikserde ezin ve kaynamış bir bardak suyun içinde demleyin. Demledikten sonra süzün ve yemekten önce bir bardak için.
  • Yarım kilo kuru inciri yarım kilo zeytinyağı içinde bir gün boyunca bekletin. Akşam ve sabah olmak üzere günde 2 adet bu yaptığınız karışımdan yiyin.
  • Arı sürü kilo almanın doğal yollarının en başında gelmektedir. Arı sütünü bal ile birlikte kullanın. Tok haldeyken dozunda alırsanız kilo almanıza yardımcı olacaktır. Arı sütünü tahta bir kaşık ile alın.
  • Zencefil köküne bir bardak sıcak su döküp demlemeye bırakın. Demlenme işleminden sonra süzerek içiniz. Bunu kahvaltı ve öğle yemeği arasında sadece 1 hafta içerek uygulayınız.
  • 15 adet Antep fıstığını her gün yerseniz bu sizin kilo almanızı sağlayacaktır. Bu kürü bir ay sürdürdükten sonra bırakmalısınız.
  • 1 bardak ılık sütün içine pekmez ekleyerek içerseniz belli bir süre sonra kilo aldığınızı göreceksiniz. Bu kürü 15 gün boyunca her gün yapın ve 15 gün sonunda bu kür uygulamasına son verin. Daha sonra kilonuzu kontrol edin.
  • Bazı meyvelerin kilo aldırdığı kanıtlanmamış olmasına rağmen beyaz üzümü ve muzu düzenli olarak tüketirseniz kilo aldığınızı göreceksiniz. Canınız meyve yemek istediği zaman bu meyvelerden bir tanesini yiyerek istediğiniz kiloyu alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git