Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır
4 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.416 kez okundu.

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj, kadınların güzelliklerini sergilemek hususunda en çok önem verdikleri fizikleri üzerindeki uygulamaların başında gelmektedir. Saç şekillendirmek, kaş ve kirpiklerin biçimi… vesaire bayanlar için güzellik unsurları arasında en önemlisi ve en zoru makyajdır. Makyaj konusunda bayanların birçok ünlüyü örnek aldığı bilinmektedir. Bu ünlü isimlerden birisi de Kim Kardashian’dır. Bu sebeple ‘‘Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?’’ bayanların makyajla ilgili olarak en çok sordukları sorulardan birisi olmaktadır. Bu yazımızda bu sorunuzun cevabını kesin olarak bulacaksınız. Kim Kardashian makyajının bütün inceliklerini önünüze seriyoruz. İşte ‘‘Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?’’ sorunuzun cevabı:

  • Öncelikli olarak bilmeniz gereken, makyajınızın temelini oluşturan fondöteninizin yoğun olmaması gerektiğidir. Hafif kapatıcı ürünleri, yoğun fondötenler yerine kullanabilirsiniz. Öncelikli olarak cildinize nemlendirici sürün, sonrasında üzerine kapatıcınızı geçin. Böylece teninizde tek tonda rengi yakalayacaksınız.
  • Eğer gözleriniz kahverengi ise, gözlerinizi öne çıkartacak pastel ağırlıklı renkleri tercih etmelisiniz. Kim Kardashian; gri, bronz, pembe, siyah gibi renkeleri sıklıkla tercih ediyor.
  • Siyah farlarınızı, her zaman göz kapağınızın üstüne sürün. Göz kapağınızın alt kısmına da uç kısımlardan başlayarak içeri doğru hafifçe farlarınızı sürün.
  • Bir fırça yardımıyla farı üst kısımlara doğru dağıtın. Sonrasında, siyah farın üzerine kahverengi tonlarda far çekin. Çektiğiniz far dik, düz ve kalın bir çizgi olmalıdır.
  • Kullandığınız kahverengi farı, gözaltlarınızda da kullanınız. Ardından siyah kalemle gözaltlarınıza çizgi çekerek üst bölgelere yayın.
  • Rimeli bol kullanınız. Böylece gözleriniz daha derinden görünecek ve gözlerinize ayrı bir güzellik katacaktır. Gözpınarınızın alt bölümlerine hafif dokunmalarla altın renginde göz farını kullanın.
  • Kim Kardashian, pembe veya şeftali tonunda allıklar kullanmaktadır. Siz de böyle yaparak yanaklarınıza ayrı bir canlılık kazandırabilirsiniz.
  • Kim Kardashian, ruj olaraksa doğal tonları sıklıkla tercih etmektedir. Böylece dolgun dudaklarını daha da ön plana çıkartmaktadır. Genellikle şeftali tonlarındaki rujlarıyla beraber parlatıcıları da kullanarak kusursuz bir dudak görünümünü yakalamaktadır. Siz de adım adım verdiğimiz Kim Kardashian’ın makyaj sırlarını uygulayarak kusursuz güzelliği yakalayabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git