Kimyasal İçermeyen Şampuanlar - saglikdas.com

Kimyasal İçermeyen Şampuanlar

Kimyasal İçermeyen Şampuanlar
4 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.626 kez okundu.

Kimyasal İçermeyen Şampuanlar Nelerdir?

Kimyasal içermeyen şampuanlar bitkisel içeriklidir. Doğal olan bitkileri özenle birleştirerek oluşturulan şampuanlarla birçok saç ve deri problemi ile savaşabilirsiniz. Bilindiği gibi kimyasal maddeler saçın yapısını bozar çünkü çeşitli zararlı maddeler içerir. Parfümlü olmaları başlı başına kimyasal bir maddenin kullanıldığının kanıtıdır. Saçları sadece duş esansında yumuşatan ve duş sonrasında mat bir görünüm veren şampuanlar yerine doğal maddelerden üretilen şampuanlar tercih edilmeye başlanmıştır. Saçlarınızın bakımlı görünmesi ve aydınlık saç tellerine kavuşmak için kimyasal içermeyen şampuanlar aşağıda belirtilmiştir. Sizde istediğiniz bir ürünü seçerek kimyasal maddelerin vücudunuza girmesini engeller ve saçlarınız ile hiç olmadığınız kadar havalı bir görünüm kazanabilirsiniz. İşte kimyasal maddelerden arındırılmış olan şampuan markaları,

Mecitefendi Organik Argan Yağlı Şampuan

Bitkilerin özleri ile oluşturulan ve içine saç bakımı için önemli rol oynayan argan yağı katılmış formülü ile üretilen şampuan kimyasal maddelerden arındırılmıştır. Böylece saçların dipten uca sağlıklı bir şekilde temizlenmesi sağlayan şampuan saç diplerinde kalıntı bırakmadan saçlarınızı kirden arındırır.

Dr. Organik Saf Şampuan

Tamamen doğal yağlardan ve meyve özlerinden oluşan bir şampuan çeşididir. Uçucu yağ içeriği ile saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. İçeriğinde papatya özlerinin ve aloe vera gibi saç için yararlı bitkilerin bulunduğu şampuanda kimyasal maddeler kullanılmamıştır ve saçlarınıza hacim kazandırarak temizlik sağlar.

Organicum Yağlı Saçlara Özel Organik Şampuan

Çeşitli bitkilerin öz sularından oluşturulan ve kimyasal madde içermeyen şampuan sayesinde saçınız ve saç deriniz zarar görmez. Akışkan bir yapıda olan şampuan saçlara daha iyi etki eder ve güzelce temizlenmesini sağlar. Alerjik reaksiyon gösteren kullanıcılar gönül rahatlığı ile bu şampuanı tercih edebilir. Çünkü sentetik ve kimyasal maddeler kullanılmadığı için alerjiye yol açmaz.

Goldwell Green Pure Repair Organik Bakım İçin Özel  Şampuan

Doğal maddelerden oluşturulan bir şampuan türüdür. Parfüm içermeyen yapısı tamamen katkısızdır. Saçların daha sağlıklı olmasını ve düzenli kullanımda parlak saçlara kavuşmanızı sağlayarak saçlardaki kuruluğunu giderir. Bu yüzden saç kırılmalarının da önüne geçer. İçeriğindeki shea sütü ile saçlarda yıpranmış kısımlara nüfus ederek yıpranan yapıyı onarır.

Petal Fresh Limon Otu Özlü Organik Şampuanı

İçeriğinde limon otu özleri bulunur. Limon otu saç derisini uyarıcı bir özelliğe sahiptir ve bu yüzden saç köklerini güçlendirir. Organik olan şampuanın içiriğinde lavanta ve biberiye de bulunmaktadır. Saçlara ve vücuda zararlı kimyasalların kullanılmadığı bir şampuan türüdür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git