Kırışıklıklar İçin Frotoks - saglikdas.com

Kırışıklıklar İçin Frotoks

Kırışıklıklar İçin Frotoks
16 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 799 kez okundu.

Kırışıklıklar İçin Frotoks?

Kırışıklıklar için frotoks yöntemi son zamanlarda adı duyulan bir yöntemdir. Bu teknik son moda olma özelliği ile kullanıcıları şaşırtmıştır. Botokstan faklı olarak çalışır. Bu yöntem tüm bayanların yaptırmak istediği uygulamalar arasında çoktan yer aldı. Botoks şaşılığı tedavi etmek için hayatımıza girmiştir. Fakat kısa süre sonra estetik alanında çığır açmıştır.

Kişiler arasında inanılmaz bir kitleye sahip olmuştur. Hareketli kasları bir süreliğine durduran botoks işlemi sayesinde mimiklerden oluşan cilt bozuklarının ve kırışıklıkların görünümüne en aza indirgeyerek pürüzsüz bir görüntü elde etmeyi sağlar. Botoks çok tercih edilir fakat vücuda zararlı kimyasal salgıladığını da unutmamak gerekir.

Ciltteki kırışıklıkların geçmesi, daha güzel ve pürüzsüz bir görüntü adına bayanların yapamayacağı şey yoktur. Bunun için durmadan uğraş verilir. Özellikler ileri yaşlardaki bayanların sık sık tercih ettiği yöntem botokstur. Daha genç kişiler kimyasal maddelerle değil de bitkisel ürünlerden faydalanarak ince kırışıklıklardan ve cilt problemlerinden kurtulmak isterler. Fakat frotoks hayatımıza girdiğinde her şey bambaşka olacaktır.

Kırışıklıklar İçin Frotoks Yöntemi

Vücuda zehir enjekte edilmeyen bu yöntem botokstan çok daha yararlı ve zararı olmayan bir tekniktir. Burada cilde enjekte edilen şey azottur. Kırışıklıklara sebebiyet veren kaslar sıvı azot ile kontrol altına alınır. Bu uygulamanın etkisi 4 ay gibi uzun bir süre kalıcı olmaktadır.

Frotoksun Bölgelerde Kullanımı

Frotoksu sadece gençleşme aracı ya da kırışıklıkları yok etme aracı olarak görmeyiniz. Kişilerin vücudunda yer alan ağrıların dindirilmesinde de kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, sakatlanma sonucu futbol oynayan kişi sağa kenarına alınır ve kısa süre sonra sahaya geri döner. Burada ona yapılan işlem şok işlemidir. Frotoksta bu işe yaramaktadır. Vücuda şok etkisi vererek acıyı ve ağrıyı gidermektedir.

Frotoks Farkı

Frotoks işleminde işlem uygulanır uygulanmaz cilt üzerinde etkileri görülür ve bu etkiler 4 aya kadar kalıcı olur. Botoks işleminde ise botoksun görevini yerine getirebilmesi için birkaç gün beklenir. Bu süre 2 günle 4 gün arasında değişebilmektedir.

Uyarı: Frotoks henüz deneme aşamasındadır. Güzellik merkezlerinde kullanımına başlanmış bir uygulama değildir. O yüzden deneme süresinin bitmesini beklemeliyiz. Şimdiden çok konuşulan ve mutlaka yaptırılmak istenen uygulamalar arasında yer almıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git