Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar - saglikdas.com

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar
4 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.061 kez okundu.

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Nasıl Kullanılır?

Kirpikler, bayanların dış görünümlerinde saçları kadar önem verdikleri bir bölümdür. Genellikle, rimellerle sağlanmaya çalışılan dolgunluk ve uzatmalar, birkaç saatlik etkiye sahiptir. Rimeller yardımıyla kirpikleriniz için kalıcı çözümler üretmeniz mümkünde değildir. Kirpik dolgunlaştırıcı serumlar yardımıyla kalıcı olarak uzun ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda, kirpikleriniz için kalıcı çözümler veren kirpik dolgunlaştırıcı serumları bulacaksınız. İşte kirpiklerinizde kalıcı etki bırakacak serumlar:

Oriflame Hyper Stretch 

Kirpiklerinizi dolgunlaştırma ve uzatmada koullanabilceğiniz kalıcı çözümler üreten Oriflame markasının serumudur. Kirpiklerinizi besleyen Hyper Stretch, hacimlenmesini sağlayarak dolgun bir görünüm kazandıracaktır. Kirpiklerinizde kalıcı çözümler üretmek için düzenli olarak kirpiklerinize uygulamanız çok önemli bir noktadır.

Lash Genesis

Kirpiklerinizi iyi derecede besleyen bir serumdur. Bu sayede hacimlenmiş, dolgun kirpiklere kavuşursunuz. Aynı zamanda kirpikleri nemlendirici özelliğe sahip bir üründür. Böylece, kirpikleriniz daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. Lash Genesis’ten tam verim alarak kirpiklerinizin kalıcı dolgunluğa erişmesini istiyorsanız sabah ve akşam olmak üzere kirpiklerinize günde iki defa uygulamanız çok önemlidir. Uygulanışını kirpiğinizin dip kısımlarına sürerek yapmanız gerekmektedir.

Nyx

Nyx ile gür ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpiklerin dip kısımlarına uygulanarak kullanılan serum, düzenli kullanım sonunda hacimlenmiş dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacaktır. Nyx, rimel ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıran bir üründür. Her gün yatmadan önce bir defa düzenli uygulayarak kirpikleriniz için kalıcı çözümler üretebilirsiniz.

Priori Lash Recovery

Kirpiklerinizi uzatan ve aynı zamanda hacimlendirerek dolgunlaştıran bir üründür. Piyasadaki diğer ürünlere göre farkı ise 3 etkiye sahip bir serum olmasıdır. Kirpiklerinizi dolgunlaştırmasının yanında, uzatır ve kalınlaştırır. Her gece yatmadan önce düzenli olarak bir defa uygulanması gerekmektedir. Kirpik diplerine uygulanarak kullanılan serum, düzenli kullanım sonrasında kısa süre içersinde kirpiklerinizde gözle görülür bir değişimi gerçekleştirecektir.

Yukarıda hakkında bilgiler verdiğimiz serumlar, uzmanların en çok önerdikleri, sizlere kalıcı çözümler sunan ürünlerdir. Düzenli kullanımları sonrasında dolgun, parlak ve daha sağlıklı kirpiklere kavuşacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git