Kirpik Ekleme - saglikdas.com

Kirpik Ekleme

Kirpik Ekleme
17 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.390 kez okundu.

Kirpik Ekleme İşlemi

Nedenli ya da nedensiz, az ve seyrek kirpiklere sahip olan kişilerin bakışları diğerlerine göre, daha etkisizdir. Herkesin hayalinde yer alan çekici ve etkili bakışlara sahip olmak, sadece kozmetik ürünlerle olmaz. Ayrıca kozmetik ürünleri ile yapılan bu uygulamanın süresi, gün bitiminde sona erer. Bakışlarının kalıcılığını daha uzun kılmak isteyenler için tasarlanan,kirpik ekleme uygulaması, oldukça etkili sonuçları beraberinde getirir.

Gözlerinizi daha da güzelleştirecek, bakışlarınıza anlam katacak bu uygulamada kirpik boyunuza kendiniz karar verebilirsiniz. Kendi kirpiklerinizin üzerine yerleştirilen bu kirpikle, çok doğal durur ve kendi kirpiğinizden siz bile ayırt edemezsiniz.

Uygulama yaptıracağınız kirpikler kıvrık değil ve aşağı doğru bakıyorsa, bu işlem sayesinde kirpiklerinizin yukarı kaldırılır, kıvrıklaştırılır ve istediğiniz ölçüde uzatılır.  Özel hazırlanmış solüsyonlar, keratin ve yapıştırıcı kullanarak, kirpiklerinize yerleştirilen takma kirpikler, gözlerinize hiçbir şekilde zarar vermez.

Kirpik Ekleme İşlemi Nasıl Olur?

İlk olarak, uzman kişiler tarafından kirpikleriniz güzelce temizlenir. Ardından daha önceden hazırlanmış olan özel rulolar, kirpik diplerinize yerleştirilir. Önceden yapıştırılan ruloların üzerine takma kirpikler bir çubuk yardımı ile yapıştırılır. Kirpiklerin tamamı aynı işlemlerden geçirildikten sonra, kirpiklere özel bir solüsyon uygulanarak bir süre bekletilir. Diğer taraftan kirpiklerin bakımını da yapan, yapıştırıcının çözünürlüğü yapılır. Daha sonra ilk etapta uygulanan rulolar dikkatlice çıkarılarak, işleme son verilir.

  • Kirpik uygulama işlemiş yaklaşık olarak 45 dk. sürer.
  • Düzgün bir şekilde kullandığınızda 3,5 4 ay kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanın ardından 2 hafta geçtikten sonra aynı yere gidilerek gerekli olan bakım yaptırılır.
  • Gözlere hiçbir zararı olmayan bu uygulamanın dökülme ya da kırılma gibi yan etkileri de yoktur.
  • Kirpikler uygulandığı zaman maskara ya da diğer uygulamaları yapabilirsiniz. Ama inan ki bunu yapma ihtiyacı duymayacaksınız.

Kirpik Ekleme İşlemi Fiyatları

Tek tek uygulanan bu işlem sırasında, hiçbir acı ya da ağrı hissetmezsiniz. Fiyatları bulunduğunuz şehre, gittiğiniz güzellik merkezine göre, farklılık gösterebilir. Ancak ortalama olarak söyleyecek olursak, 70 TL ile 130 TL arasında farklılık göstermektedir.

Siz de çekici ve doğal görünen kirpiklere kavuşmak istiyorsanız, kirpik ekleme uygulamasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git