Kıvırcık Saçlara Özel Şampuanlar - saglikdas.com

Kıvırcık Saçlara Özel Şampuanlar

Kıvırcık Saçlara Özel Şampuanlar
5 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.838 kez okundu.

Kıvırcık Saçlara Özel Şampuanların Çeşitleri,

Saç dipleri arasında bayanları en çok zorlayanı kıvırcık saçlardır. Çünkü kıvırcık saçların bakımı oldukça zordur. Kıvırcık saçların şekillendirilmesi ve temizliği diğer saç tiplerine oranla oldukça meşakkatlidir. Bu durum karşısında, kıvırcık saçlara sahip olan bayanlar, saç bakımı yapmak için kıvırcık saçlara özel şampuanları araştırmaktadırlar. Bayanlar tarafından uzmanlara en çok sorulan sorulardan birisi de kıvırcık saçlara özel şampuanlar içerisinde en çok hangisinin saç sağlına faydalı olduğudur. Bu yazımızda, kıvırcık saçlar için en faydalı ürünleri bulacaksınız.

Loreal Shine Curl

Üzüm çekirdeği özünden üretilmiş, saçlarınız için oldukça faydalı bir üründür. Saçlarınızı yumuşatan ürün, kıvırcık saçlardaki dalgaları ön plana çıkartmaktadır. Kıvırcık saçlara en çok önerilen ürünlerden birisi olan Loreal Shine Curl, saçlarınızın mat görünümünü alarak parlaklık kazandıracaktır. Bu ürünün piyasadaki satış fiyatı 50 TL civarındadır.

Wella Sp Smoothen

 Piyasada kıvırcık saçların bakımına yönelik olarak satılan en kaliteli ürünlerden birisidir. Kıvırcık saçlardaki dalgaları açan ürün, saçlarımızın temizliğini en iyi derecede yapmaktadır. Saçlara hacim kazandıran Wella Sp Smoothen, piyasada 90 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

Milkshake Curl Passion

 Vitamin kokteyliyle hazırlanmış bir üründür. Saçları oldukça iyi derecede temizleyen ürün, saçlarımızdaki bukleleri belirginleştirir. Milkshake Curl Passion, saçlarımızda gerekli olan nemin dengesini korur. Bu ürün, piyasada 40 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

Nelly Curls

Kıvırcık saçlar için piyasada satılan en kaliteli ürünlerden bir diğeridir. Bu ürünün en önemli özelliği, kıvırcık saçların kolayca şekillenmesini sağlamasıdır. Saçlarınızdaki nem dengesini sağlayan Nelly Curls, saça sürüldükten sora birkaç dakika beklenerek ve sonrasında masaj yaparak saçlardan arındırılan bir üründür. Bu ürün, piyasada 25 TL civarında bir ücrete satılmaktadır.

Kerastase – Nutritive Boin Oleo Curl

Piyasada satılan kıvırcık saçlar için üretilmiş en iyi ürünlerden bir diğeri de Oleo Curl’dur. Kıvırcık saçlardaki kabarmayı engelleyen ürün, saçların kolayca şekil almasına yardımcı olur. Saça sürülerek birkaç dakika beklenir ve sonrasında masaj yaparak saçlara yedirilir, yıkanır. Oleo Curl, piyasada 50 TL civarında bir ücretle satılan bir üründür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git