Kıvırcık Saçlara Yakışan Saç Renkleri - saglikdas.com

Kıvırcık Saçlara Yakışan Saç Renkleri

Kıvırcık Saçlara Yakışan Saç Renkleri
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.024 kez okundu.

Kıvırcık Saçlara Yakışan Saç Renkleri Nelerdir?

Kıvırcık saçlı bayanlar yoğun ve sık buklelerden dolayı koyu renk saçlar tercih etmelidirler. Koyu renkte, cildinize ve göz renginize uygun bir ürün seçmeniz gerekir. Kıvırcık saçlara yakışan saç renkleri koyu tonlardır. Teninizin rengine bağlı kalarak doğru bir saç boyası tercih etmeniz için aşağıda seçenekler sunulmuştur.Kıvırcık saçlara yakışan saç renkleri kahverenginin ve sarı tonlarının seçimi için cilt tipinize göre inceleme yapılır ise:,

Kıvırcık Saçlara Yakışan Saç Renkleri ve Çeşitleri

Esmer Tenli Bayanlar İçin Saç Rengi

Kıvırcık saçlar siyah ve mavi siyah gibi tonları asla kullanmamalıdır. Bu tonlar saçınızı kalitesiz gösterir ve kıvırcıklar arasındaki geçiş ışıntılarını yansıtamayan saç dalgaları belli olmaz. Ayrıca çok koyu renkler kıvırcık saç için uygun bir seçim olmayacaktır. Saçınız dolgun gözükmez ve havalı durmaz. Esmer tenli ve kıvırcık saçlara sahip bayanlar saçlarındaki ışıltıları arttırmak zorundadır. Aralara daha açık renk tonları attırarak etkileyici saçlara kavuşabilirsiniz.

Koyu Tenli Bayanlar İçin Saç Rengi

Koyu tene sahip bayanlar mutlaka kestane tonunu kullanmalıdır. Saç aralarına balyaj yöntemi ile daha açık tonlar katabilirsiniz. Bu şekilde dalgalarınız meydana çıkacaktır ve saçınız hoş daha hoş görünecektir.

Beyaz Tene Sahip Bayanlar İçin Saç Rengi

Beyaz tenli bayanlar sarı ve tonlarını tercih edebilir. Ayrıca röfle yaptırarak daha ışıltılı dalgalara sahip olabilirsiniz. Sarı tonları dışında bakır ve tonları da kıvırcık olan saçınıza çok yakışacaktır. Bukleler en belirgin şeklini tarçın bakır ve bakır kahve tonlarında kazanır. Bakır saç rengi tercih edecek bayanların saç boyama ile birlikte kaş boyamaları da gerekir. Kıvırcık saç en çok beyaz tenli bayanlara yakışır. Sarı ve bakır tonlarında kendinizi çok daha havalı hissedeceksiniz.

Buğday Tenli Bayanlar İçin Saç Renkleri

Kumral veya balköpüğü tonlarındaki ürünler saçınızın ve teniniz ile uyumlu olmasını ve hoş görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca yüz hatalarınız belirginleşecek ve saç dalgalarınız ile harika görüneceksiniz. Ayrıca papatya sarısını da tercih edebilirsiniz. Papatya sarısı veya orta tonlardaki kumral saç boyası seçeneklerinden biri tercih ederek dalgalarınızı belirginleştirip hoş bir görünüme bürünebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git