Kleopatranın Güzellik Sırları - saglikdas.com

Kleopatranın Güzellik Sırları

Kleopatranın Güzellik Sırları
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 941 kez okundu.

Kleopatranın Güzellik Sırları Nelerdir?

Kleopatranın güzellik sırları yüzyıllardır dillerden dillere dolaşmaktadır. Her kadının bu sırları öğrenerek uygulaması güzelliklerine güzellik katmaktadır. Siz de kleopatranın cildi gibi pürüzsüz ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız 7 gün sadece 1 – 2 saatinizi ayırarak mucize kür ile sonucun mükemmelliğini görebilirsiniz.

Kleopatranın güzellik sırları ve Kür Tarifi

  • Bir tatlı kaşığı bal
  • İki çorba kaşığı kefir
  • Bir çorba kaşığı yulaf
  • Bir adet haşlanmış yumurta

Bu tarifi hazırlarken öncelikle bir adet yumurtayı haşlıyoruz. Sonra kabuklarını soyarak yumurtayı eziyoruz. Ezilen yumurtanın üzerine bir çorba kaşığı yulaf, bir tatlı kaşığı bal, iki çorba kaşığı kefir ilave ederek karıştırıyoruz. Maske sürülecek kıvama geldikten sonra cildimizi temizliyoruz ve güzellik maskesini cildimize sürüyoruz. Maske kuruyuncaya kadar bekliyoruz.

Maske kuruyunca ılık ve bol su ile cildimizi yıkıyoruz. Bu maskeye 7 gün boyunca aralıksız olarak devam ediyoruz. İlk uygulamada bile cildinizdeki tazeliği ve rahatlığı fark edeceksiniz ama kürü uygulamaya 7 gün devam etmeniz mükemmel sonuca sizi ulaştıracaktır. Güzellik maskesinin içindeki kefir cildinize ferahlık ve rahatlık sağlar ve hücreleri yeniler. Bal nemlendirici özelliği ile bilinir cildinizi temizler ve hücreleri yeniler. Yumurta içinde bulunan vitaminler cildinizi besleyerek canlanmasını sağlar.

Yulaf ise tek başına bile cilt için bir mucizedir ve diğer besinler ile bir araya gelerek cildinizi bebek cildi gibi taze tutar. Kleopatra güzelliğini bu mucizevi maskeye borçlu. Siz de cildinizi taze ve canlı tutmak için ihmal etmeden bu maskeyi uygulayabilirsiniz. Canlı, taptaze ve pürüzsüz bir cildiniz olduğunda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Cildimizin canlı görünmesini, parlamasını, pürüzsüz olmasını hepimiz isteriz. Bunun içinde kürler maskeler hazırlar ve uygularız. Bazen bu konuda sabırsız davranarak arkadaşlarımızdan ya da internet sitelerinden duyduğumuz ve öğrendiğimiz pek çok kürü sıra sıra deneriz. Hepsine ara verin ve bu mucize ve kolay kürü 7 gün ara vermeden uygulayın. Mükemmel sonuca bir hafta sonunda tamamen ulaşacaksınız ve bir bebeğin cildi gibi canlı taze ışıl ışıl bir cilde kavuşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git