Koç Burcu - saglikdas.com

Koç Burcu

Koç Burcu
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.371 kez okundu.

Koç Burcu Özellikleri

Ateş elementi ile tanınan koç burcu oldukça canlı ve hareketlidir. Mars gezegeninden gelen koç burcu yeni girişimlerde bulunan atak bir kişiliğe sahiptir. Lider ve yol gösterici özelliği ile tanınan koç burcu oldukça gözü pektir. Savaşçı kimliği ile tüm herkesi hayrete düşüren koç burcu aynı zamanda tüm olaylara rağmen hayatta kalır ve savaş mücadelesi verir. Uğurlu günleri salı olan koç burcunun uğutlu taşı pırlantadır. Kor kırmızısı ve narçiçeği renklerine bayılan bu burç eril cinsiyetine sahiptir.

Koç burcunda yüzde yara izleri, felç, migren ve diş ağrısı gibi hastalıklar gözlemlenmektedir. Politikacı, yönetici, mizah, eleştirmen ve mühendislik gibi meslek dalları ile ilgilenen koç burçları fiziksel açıdan da oldukça güçlüdür. Hedefini kazanmak olarak belirleyen bu burç işine kısa zaman zarfında çok iyi derecede odaklanmaktadır.

Koç Burcu Hakkında Geniş Bilgiler

Olumsuz özelliklerinde yer alan kavgacı özelliği çoğu zaman kişinin kendine zarar vermesine sebep olmaktadır. Savaşçı kişiliği ile herkesin odak noktası haline gelen bu burç kimi zaman bazı düşüncelerinden dolayı başı dertten kurtulmaz.

Her konuda daima savaşmayı ön gören koç burcu engeller karşısında asla yılmaz ve emin adım adımlarla hedefe doğru ilerler. Bıkkınlık ve yılgınlık onlar için ark plandadır. Hedeflerine ulaşana kadar bu tür kavramları hayatlarından uzak tutarlar. Cesareti ile ilerleyen koç burcu bazı ürkütücü olaylar ile karşılaşmaktadır. Oldukça yoğun deneyimi ile ilerleyen koç zaman zaman psikolojik müdahalelere ihtiyaç duyar.

Monotonlaşmış ilişkiler koç burcu için bazı zamanlarda çok can sıkıcı hale gelebilir. Koç burcu 22 Mart ile 15 Nisan arasında yer almaktadır. 3 ile 17 Haziran arası iyi ilişkilerde bulunacak koç burçlarının bu zamanlarda şansının çok açık olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git